Coraz mniej biletów na koncert Marka Piekarczyka

31 grudnia w Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury wystąpi Marek Piekarczyk – wokalista grupy TSA, trener w programie „The Voice of Poland” (TVP2), prowadzący audycję  „Buntownik z wyboru” (RMF FM). W sprzedaży w Informacji Turystycznej została już tylko połowa biletów!

plakat-sylwester-v3

Akustyczny koncert Marka Piekarczyka rozpocznie się w noc sylwestrową o godzinie 22:00 i potrwa około 90 minut. Po jego zakończeniu na widzów czekać będzie lampka szampana oraz pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się w Rynku o północy.

24 października 2009 ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka pt. „Źródło”. Motto płyty: „Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży” towarzyszy koncepcji albumu, która zakłada powrót do muzycznych korzeni, jednocześnie przeciwstawiając się fali wszechogarniającej tandety w muzyce rozrywkowej. Marek Piekarczyk nagrał swoją pierwszą solową płytę, jednocześnie składając hołd muzyce i artystom tworzącym początki rock’n’rolla w Polsce. Piosenki, które znalazły się na płycie zostały starannie wybrane według swoistego klucza.
Teledysk promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał.

Bilety na świdnicki koncert kosztują 40 zł i można je kupić wyłącznie w Informacji Turystycznej (Rynek, ul. Wewnętrzna 2). Ilość miejsc ograniczona.

Uwaga dla naszych czytelników mamy do wygrania bilety na koncert. Informacji szukajcie w poniedziałkowym, papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”.

http://www.youtube.com/watch?v=NYb-wVdmXmU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *