Co grają w kinie? (Repertuar i KONKURS)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 25 do 31 marca. Podczas Świąt Wielkanocnych kino czynne jest jak na co dzień, wyjątkiem jest Niedziela Wielkanocna (otwarte od godziny 15:00).

WYDARZENIA SPECJALNE:

Kino Na Szpilkach – Konferencja na szpilkach – 7.04.2016

szpilki

W ramach cyklu Kino Na Szpilkach Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na zupełnie nową odsłonę KNS. Będzie można porozmawiać z ciekawymi gośćmi, uzyskać odpowiedź na interesujące Panie pytania oraz oczywiście zgarnąć ciekawe nagrody. Spotkanie zwieńczy pokaz komedii „50 Twarzy Blacka”.

Bilety już do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PORANKI FAMILIJNE – 26.03.2016 godzina 10:00

W Wielką Sobotę zapraszamy na kolejny Poranek Familijnych. Przygotowaliśmy dla najmłodszych jak zwykle tylko polskie bajki, kolejną porcję przygód Agatki oraz gry, zabawy, kolorowanki i malowanie buziek dla najmłodszych.

Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

WIOSENNE PRZEBUDZENIE MOCY – 25-31.03.2016r godz. 18:30

GW_762x572

Do Cinema 3D powracają wielkie hity. Superprodukcja „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” w super cenie.

Bilety w cenie 14zł do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS !!!

Już od dziś w Cinema 3D w Świdnicy obejrzeć można ponownie VII część jednej z najbardziej znanych sag w historii kina. „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” przez cały tydzień do zobaczenia na dużym ekranie a już teraz mamy konkurs dla prawdziwych fanów! Do wygrania unikatowy, kolekcjonerski plakat w formacie B2 z postaciami Finna oraz Rey.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie jak nazywał się Kylo Ren zanim przeszedł na ciemną stronę mocy? Wygrywa 10 najszybszych odpowiedzi. Odpowiedzi należy wysłać na adres wiadomosci@swidnickie.pl, w temacie wpisać „gwiezdne wojny”, a w treści podać poprawną odpowiedź, imię i nazwisko oraz nr telefonu.

Powrót Polskich Hitów – 28-31.03.2016r godz. 19:00

Król Życia – Poniedziałek 28.03.2016 o godzinie 19:00

Planeta Singli – Wtorek 29.03.2016 o godzinie 19:00

Listy do M. 2 – Środa 30.03.2016 o godzinie 19:00

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach – Czwartek 31.03.2016 o godzinie 19:00

Bilety w cenie 14zł do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:

CUDA Z NIEBA – Premiera 25.03.2016r

USA; od 15 lat; Dramat 109 min

Film oparty na prawdziwej historii Annabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła Niebo. Narratorką opowieści jest jej matka Christy Beam (Jennifer Garner). Annabel większość dzieciństwa spędziła w szpitalach, przykuta do łóżka przez rzadką chorobę, która nie dawała jej szans na normalne życie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze, by móc wyjść na zewnątrz i pobawić się z siostrami, zdarzył się wypadek, który mógł kosztować ją życie… Annabel wpadła do środka wielkiego, spróchniałego drzewa. Znaleziono ją nieprzytomną. I kiedy wszyscy, łącznie z lekarzami, byli przygotowani na śmierć dziewczynki, ta obudziła się i opowiedziała niezwykłą historię o tym, jak spotkała Jezusa. Niejako na potwierdzenie tych słów, lekarze stwierdzili, że jej dotychczasowa choroba cofnęła się…

9:45 13:45 15:45 17:45 18:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

POWRÓT

Australia; od 16 lat; Dramat 96 min

Lokalna społeczność. Na ślub ojca, miejscowego bogacza (Geoffrey Rush), z o wiele młodszą kobietą, przyjeżdża Christian (Paul Schneider). Podczas swojego pobytu w rodzinnym mieście odnawia kontakt z Oliverem, przyjacielem z dzieciństwa. Z czasem poznaje też jego najbliższych i odkrywa sekret, który może zniszczyć rodzinę Olivera. Gdy historia zmierza do wielkiego finału, fakty, które miały na zawsze zostać pogrzebane niespodziewanie wychodzą na jaw. Skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.

14:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PSY MAFII

USA; od 16 lat; Dramat/Kryminał 115 min

Wielowątkowa historia o nieoczekiwanych splotach i zwrotach akcji, rozgrywająca się w skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii. Zaufanie to najbardziej niebezpieczny przywilej, który może kosztować życie. Gangsterzy i powiązani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku. By odwrócić uwagę policji, planują zamach na życie jednego z oficerów. Nad wszystkim czuwa brutalna, nieprzewidywalna rosyjska mafia, na której czele stoi jej królowa – Irina Vlaslov, w której postać wciela się laureatka Oscara Kate Winslet.

15:15 20:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

TATA KONTRA TATA

USA; od 12 lat; Komedia 96 min

To nie może skończyć się dobrze. Chyba że… chyba że jednak może. Ojciec vs ojczym – Will Ferrel vs Mark Wahlberg. Jeden dumny ojciec spotyka drugiego dumnego tatę. Czy coś może pójść nie tak? Otóż może. Wszystko. Już pierwsze spotkanie dwóch ojców jest początkiem totalnej (i zabawnej) wojny dwóch biegunowo rożnych osobowości – spokojnego, rodzinnego Brada (Ferrell) i typowego bad boya, przystojniaka Dusty’ego (Wahlberg). Ale z każdym dniem stawka rośnie. Ojciec i ojczym prześcigają się w najdziwniejszych pomysłach, by okazać się „tym lepszym”. Kto wygra? Czy uda im się przetrwać tę rywalizację? Brad chce po prostu być prawdziwą częścią jego nowej rodziny, nie ma jednak pojęcia, ile będzie go to kosztowało, kiedy do domu wraca prawdziwy ojciec…

12:15 16:45 19:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SIOSTRY

USA; od 12 lat; Komedia 118 min

Twórca przebojowej komedii „Pitch Perfect” przedstawia historię dwóch skłóconych sióstr, które postanawiają urządzić wielką imprezę w wystawionym na sprzedaż domu rodziców.

21:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

WSTRZĄS

USA/Australia/Wielka Brytania; od 16 lat; Dramat Sportowy 123 min

Dramat, którego powstanie zainspirował artykuł w magazynie „GQ”, przedstawiający dowody na powiązanie mikro wstrząsów oraz urazów głowy sportowców z ich późniejszymi samobójstwami. Na związek między tymi zdarzeniami wpadł dr Bennett Omalu (Will Smith), który połączył urazy, na jakie narażeni są sportowcy, z „przewlekłą traumatyczną encefalopatią”, której objawy często doprowadzają do depresji i śmierci samobójczej.

21:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

ROBINSON CRUZOE 2D/3D

Belgia/Francja; b/o; Animacja/Przygodowy 91 min

Wesoła papuga jest duszą zwierzęcego towarzystwa zamieszkującego bezludną wyspę. Wśród najbliższych przyjaciół ptaka-gaduły są: kameleon, tapirzyca, wiekowa koza, dwa pangoliny, jeżozwierz i samica zimorodka, w której nasz bohater skrycie się podkochuje. Ale papuga ma już dość kąpieli w oceanie i suszenia piór na złocistym piasku egzotycznej plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe, który po katastrofie statku został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy. Zwierzaki, z początku nieufne wobec cudacznego przybysza, z czasem zaprzyjaźniają się z nim. Wkrótce Robinson i jego nowi przyjaciele połączą siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagrozi mieszkańcom wyspy.

2D 11:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

HISTORIA ROJA

Polska; od 12 lat; Wojenny 150 min

Wiosna 1945 roku. 20-letni Mieczysław Dziemieszkiewicz, pseudonim „Rój”, traci starszego brata, dowódcę oddziału Narodowych Sił Zbrojnych na Mazowszu, zamordowanego przez żołnierzy sowieckich. Wraca w rodzinne strony i wstępuje do Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako dowódca oddziału partyzanckiego przez kolejnych 6 lat kontynuuje walkę o wolną Polskę z sowieckim okupantem, siejąc postrach wśród funkcjonariuszy UB i kolaborantów. Komunistyczne władze robią wszystko, aby namierzyć i zlikwidować „wroga władzy ludowej”.

12:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

ZWIERZOGRÓD 2D/3D

USA; b/o; Animacja/Komedia/Przygodowy 108 min

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu…Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick…

3D 10:15 18:15

2D 9:15 11:15 13:30 16:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *