Co grają w kinie? (REPERTUAR 29.04 – 05.05)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 29 kwietnia do 5 maja.

PREMIERY:

POKAZY PRZEDPREMIEROWE – 1 oraz 3.05.2016

Podczas majówki świdnickie kino zaprasza na specjalne, przedpremierowe pokazy polskiego musicalu „#WszystkoGra” oraz wspaniałej animacji dla całej rodziny „Były sobie człowieki”.

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

Liga Mistrzów w Cinema 3D – 3 i 4.05.2016 godzina 20:30

Wielkie, sportowe emocje na dużym ekranie. Ostateczne starcie o finał Ligi Mistrzów. Już we wtorek 3 maja na fanów piłki nożnej czeka rewanżowe spotkanie Bayernu Monachium z Atletico a w środę 4 maja Real Madryt zmierzy się z Manchesterem City.

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

szpilki 2016 (53)

KINO NA SZPILKACH– #WszystkoGra – 5.05.2016r Godzina 18:00

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na muzyczno-taneczną odsłonę Kina Na Szpilkach. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, lampki szampana i atrakcji na holu kina a po za tym tańce latynoamerykańskie, występ zespołu DSW oraz karaoke z piosenkami z filmu.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Maraton Marvela – 6.05.2016 godzina 18:30

Prawie 12 godzinny maraton z wielkimi przebojami na podstawie komiksów Marvela. Na dużym ekranie podczas maratonu zobaczyć będzie można filmy: Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz oraz premierowo Kapitan Ameryka: Wojny Bohaterów.

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:

BONE TOMAHAWK – Premiera 29.04.2016r.

USA/Wielka Brytania; od 16 lat ; Western 132 min

Dziki Zachód po sezonie. Mała, leniwa mieścina o wiele znaczącej nazwie Bright Hope. Pusty saloon, błękitne niebo, wypalony słońcem piasek… Cały ten spokój burzy dziwny gość pojawiający się z nagła w miasteczku… Przybysz zachowuje się niepokojąco i nijak nie pasuje do stoickiego spokoju, jakim obdarzeni są mieszkańcy. Swoją postawą prowokuje Szeryfa, a że na Dzikim Zachodzie wszystko dzieje się szybko, o strzelaninę nie trudno. Nieznajomy dostaje strzał w nogę, trafia dowięzienia, gdzie całonocny dyżur pełnić ma przy nim młoda i piękna lekarka. Wszystko wydaje się wracać do normy: Szeryf spełnił swój obowiązek, napastnik pojmany, a Bright Hope może spokojnie osunąć się w swoją codzienność. Nie do końca jednak… Rankiem więzienie okazuje się puste. Nie ma w nim ani pojmanego, ani pani doktor. Wszystko wskazuje na to, że porwało ich plemię Indian – okrutnych, krwiożerczych kanibali, budzących w miasteczku grozę i lęk. W pościg za nimi rusza Szeryf Hunt (Kurt Russel), jego wiekowy zastępca (Richard Jenkins), miejscowy dandys trudniący się zabijaniem Indian (Matthew Fox), oraz nie w pełni sprawny mąż Pani doktor (Patrick Wilson). Ta dzielna czwórka za punkt honoru stawia sobie uratowanie porwanych. Nie straszna im długa droga, ani przerażające opowieści o kanibalach. Choć każdy z nich jest inny i czym innym się kieruje, to wszyscy najwyżej cenią odwagę, siłę i walkę o dobro innych. Nie spodziewają się jednak, że wspólna droga na zawsze zmieni ich życie, a okrucieństwo wroga z którym przyjdzie im się zmierzyć, nie zna granic!

15:15 18:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

CLOVERFIELD LANE 10

USA; od 15 lat ; Thriller/Dramat/Sci-Fi 105 min

Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduje się, że nie tylko ocalił jej życie. Śmiercionośny atak chemiczny skaził Ziemię, czyniąc ją niemożliwą do zamieszkania. Zdezorientowana, przerażona kobieta decyduje, że musi wydostać się ze schronu, bez względu na to, co zastanie po wyjściu na ziemię.

15:30 17:45 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

RATCHET I CLANK

USA; b/o ; Animacja/Przygodowy 96 min

Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego super bohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga

9:30 11:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SZEFOWA

USA; od 12 lat ; Komedia 99 min

Michelle Darnell to kobieta sukcesu, rekin biznesu. Tyle że za sukces ten zapłaciła więzieniem za szpiegostwo handlowe. Tak bywa. Teraz panna Darnell opuszcza zakład karny i zamierza wskrzesić karierę – stać się ulubienicą Ameryki. Tyle tylko, że dawni wrogowie nie zapomnieli jej grzechów przeszłości…

18:15 20:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KSIĘGA DŻUNGLI 2D/3D

USA; b/o; Przygodowy 106 min

Mowgli (Neel Sethi) jest sierotą, wychowywanym przez wilki. Ale dżungla przestaje być bezpieczna dla chłopca, gdy pojawiają się pogłoski o tym, że w puszczy znowu grasuje tygrys Shere Khan (Idris Elba), który poprzysiągł zemstę na ludziach za dawno wyrządzone krzywdy. Wilki, chcąc ratować Mowgliego przed śmiercią, wysyłają go do wioski człowieka. W wyprawie towarzyszy chłopcu jego nauczyciel, czarna pantera Bagheera (Ben Kingsley) i nieco ekscentryczny niedźwiedź Baloo (BillMurray). Podczas wędrówki Mowgli przeżywa mnóstwo przygód, spotyka hipnotyzującego węża Kaa (Scarlett Johansson), plemię małp oraz jego władcę, króla Louie (Christopher Walken), który ponad wszystko pragnie pojąć tajemnicę rozniecania ognia, znaną jedynie ludzkości

2D dubbing 10:30 11:30

3D dubbing 9:30 14:45 17:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PO TAMTEJ STRONIE DRZWI

Indie/Wielka Brytania; od 16 lat; Horror 96 min

Maria (Sarah Wayne Callies) mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi. Wyrusza w podróż do starożytnej świątyni, w której tajemnicze drzwi pełnią rolę portalu między dwoma światami. Na miejscu Maria łamie złożoną wcześniej przysięgę i otwiera drzwi, które miały na zawsze pozostać zamknięte. Narusza tym samym równowagę między życiem i śmiercią, nie zdając sobie sprawy, jakie będą konsekwencje jej czynu

20:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PIĄTA FALA

USA; od 16 lat; Sci-Fi/Thriller 112 min

Nie jesteśmy sami we wszechświecie. Obcy najpierw odebrali nam elektryczność, potem zrzucili powodzie, zarazy i inne klęski żywiołowe. I tak, po czwartej fali ataku kosmicznych najeźdźców z siedmiu miliardów mieszkańców Ziemi została zaledwie przerażona i zdesperowana garstka. Cywilizacja obcych przewyższa naszą tysiąckrotnie, udało im się poznać nasz sposób myślenia, przewidywać każdy krok. Niewiele wskazuje, by ktokolwiek przetrwał nadchodzącą piątą falę. Świat, w którym żyją Cassie, Evan, Ben i Sams, to płonące wymarłe miasta, krajobraz apokaliptyczny, nikt z ocalałych nie ufa nikomu innemu, strach paraliżuje Ziemię. Młodzi bohaterowie, by przetrwać, muszą dowiedzieć się, kim są przybysze, dlaczego chcą zgładzić ludzkość i czy istnieje choćby szansa na przetrwanie. Może im w tym pomóc młody mężczyzna, którego spotyka Cassie

13:45 20:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

ŁOWCA I KRÓLOWA LODU

USA; od 10 lat; Fantasy/Przygodowy 114 min

Na długo nim królową Ravennę (Charlize Theron) przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utarty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra – Freya (Emily Blunt), po bolesnej zdradzie, która złamała jej serce, opuszcza Królestwo. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców, w którego zastępach znajdują się Łowca Eryk (Chris Hemsworth) i wojowniczka Sara (Jessica Chastain), którzy kierują się jedną zasadą – Nigdy nie kochać. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło…

Dubbing 13:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BATMAN V SUPERMAN. ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI

USA; od 13 lat; Akcja/Fantasy/Przygodowy 161 min

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

3D dubbing 11:45 19:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KUNG FU PANDA 3 2D/3D

Chiny/USA; b/o; Animowany/Familijny/Komedia 95 min

Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego – wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!

2D 9:00 16:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *