Co grają w kinie? (REPERTUAR 28.10 – 03.11)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 28 października do 3 listopada.

kinofotele

WYDARZENIA SPECJALNE:

MARATON GROZY HALLOWEEN–28.10.2016 , godzina 22:00

Cinema 3D zapraszam na noc pełną wrażeń i strachu! Miłośników kina grozy czekają podczas maratonu trzy propozycje: „Queen of Spades: The Dark Rite” , „Dark House” oraz „Sawney: Flesh of man”. W kinowym barze natomiast wielka dolewka wybranego napoju!

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PORANEK FAMILIJNY– 29.10.2016 , godzina 10:00

Cinema 3D zaprasza na spotkanie w kinie dla najmłodszych widzów. Gry, zabawy i konkursy z nagrodami a na koniec seans bajki „Bolek i Lolek”.

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:

KSIĘGOWY – Premiera 28.10.2016

USA; od 16 lat ; Thriller/Kryminał 128 min

Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem – nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać

14:15 19:00 21:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

OUIJA: NARODZINY ZŁA – Premiera 28.10.2016

USA; od 16 lat ; Horror 99 min

Kobieta z dwiema córkami przeprowadza się do nowego domu. Wśród starych rzeczy rodzina znajduje stolik spirytystyczny.

17:30 19:45 22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

DOCTOR STRANGE 3D

USA/; od 12 lat ; Fantasy/Przygodowy 115 min

Doctor Strange” jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Głównym bohaterem jest znany chirurg, Stephen Strange, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi…

Dubbing 10:15 12:45 15:15 17:45

Napisy 20:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BURN BURN BURN

Wielka Brytania; od 15 lat ; Komedia/Dramat 106 min

Niesamowita podróż przez Wielką Brytanię i życie głównych bohaterów: Seph, Alex i Dana, który właśnie zmarł, pozostawiając dwóm przyjaciółkom swój video-testament. Zobligował w nim dziewczyny do przewiezienia jego prochów w cztery ważne dla niego miejsca i rozrzucenie go po trochu w każdym z nich. Seph i Alex staną twarzą w twarz z umierającym przyjacielem i prawdą o nich samych, gorzko, lecz z miłością zaserwowaną im przez Dana.

13:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SZKOŁA UWODZENIA CZESŁAWA M.

Polska; od 15 lat ; Komedia 95 min

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

12:15 16:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PROSTA HISTORIA O MORDERSTWIE

Polska; od 15 lat ; Thriller/Kryminalny 90 min

„Prosta historia o morderstwie” to trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Filip Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Kinga Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Andrzej Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Chcąc udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą uwikłany był jego ojciec.

11:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

JACK REACHER: NIGDY NIE WRACAJ

USA; od 12 lat ; Akcja/Kryminalny 120 min

Po wielkim sukcesie pierwszej części filmu (220 milionów dolarów) Jack Reacher powraca do akcji! Oskarżony o zabójstwo, znajdzie się w poważnych tarapatach. Dowiemy się także więcej o jego prywatnym życiu, które jest równie skomplikowane.

15:00 18:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

INFERNO

USA/Japonia/Turcja/Węgry; od 15 lat ; Thriller 121 min

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.

20:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BOCIANY 2D/3D

USA; b/o ; Animowany/Komedia/Przygodowy 87 min

Bociany przynoszą dzieci… A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie

2D 10:00 17:00

3D 9:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

WOŁYŃ

Polska; od 15 lat ; Wojenny 149 min

Akcja filmu „Wołyń” rozpoczyna się wiosną 1939 roku w małej wiosce zamieszkałej przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Zosia Głowacka ma 17 lat i jest zakochana w swoim rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia jednak wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wkrótce wybucha wojna i dotychczasowe życie wioski odmienia najpierw okupacja sowiecka, a później niemiecki atak na ZSRR. Zosia staje się świadkiem, a następnie uczestniczką tragicznych wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 roku. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.

9:15 12:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z
funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę
motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *