Co grają w kinie? (REPERTUAR 12.08 – 18.08)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 12 do 18 sierpnia.

kinofotele

WYDARZENIA SPECJALNE:

PORANEK FAMILIJNY–13.08.2016 , godzina 10:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w kinie dla najmłodszych widzów. Rozpoczniemy jak zawsze od gier i zabaw ze Szkołą Językową SMART, nie zabraknie konkursów z nagrodami a na koniec kolejne przygody „Bolka I Lolka” na dużym ekranie.

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

 

MARATON GROZY–26.08.2016 , godzina 22:00

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkich fanów kina grozy na nocny maraton filmowy. Na widzów o mocnych nerwach czekają „Blackburn” , „Dead Inside” oraz „The Houses October Built”.

Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

 

PREMIERY:

SAUSAGE PARTY – premiera 12.08.2016

USA; od 16 lat; Animowany/Komedia  89 min

Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie – o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy, tytułowa parówka wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep, podróż, która pozwala im odkryć prawdę o sobie.

15:30  18:45  20:45  22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

BARBIE: GWIEZDNA PRZYGODA – premiera 12.08.2016

USA; b/o ; Animowany/Przygodowy  90 min

Piękna Barbie tym razem w roli kosmicznej księżniczki latającej w kosmosie na magicznej deskorolce. W podróży przez przestworza towarzyszy jej ukochane zwierzątko, oddany, wierny przyjaciel Pupcorn. Pewnego dnia zmienia się wszystko. Migoczące na niebie gwiazdy przygasają i spowalniają swój podniebny taniec. Ale uratowanie kosmosu to zadanie idealne dla pięknej księżniczki Barbie. Na tajemniczej planecie dołącza do grupy ratującej gwiazdy. Poznaje tam wielu nowych, wspaniałych przyjaciół, którzy wspólnie próbują ocalić galaktykę. Wkrótce Barbie odkrywa w sobie niezwykłą siłę – wie, że jeśli tylko będzie słuchać swego serca, z pomocą przyjaciół, może stanąć na czele wszechświata…

09:15  11:45  13:30  15:15  17:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

MÓJ PRZYJACIEL SMOK 2D/3D – premiera 12.08.2016

USA; od 7 lat; Familijny/Przygodowy  103 min

Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.

2D  09:15  13:45 

3D  11:30  16:00  18:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

ŚMIETANKA TOWARZYSKA – premiera 12.08.2016

USA; od 12 lat; Komedia  96 min

Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

20:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

RANDKA NA WESELU – premiera 12.08.2016

USA; od 16 lat; Komedia  98 min

Mike i Dave, dwaj dorośli bracia, słyną ze szczeniackich wygłupów, które psują każdą rodzinną uroczystość. Gdy zostają zaproszeni na wesele swojej siostry na Hawajach, rodzice stawiają im warunek: muszą pojawić się w towarzystwie dziewczyn, które w razie potrzeby będą mieć na nich oko. Bracia umieszczają w internecie ogłoszenie, szukając idealnych partnerek. Nie przypuszczają nawet, że dwie dziewczyny, które poznają, okażą się jeszcze bardziej szalone i nieprzewidywalne niż oni sami, a sytuacja szybko wymknie się spod kontroli.

15:00  19:45  22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

LEGION SAMOBÓJCÓW 2D/3D

USA/Kanada; od 12 lat ; Akcja  130 min

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jegoo członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

2D   9:45  17:15

3D   20:30 

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

NIE MA MOWY!

USA; od 12 lat ; Komedia Romantyczna  105 min

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna wciąż żyje jego życiem, próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym, bezpiecznym świecie pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje dzieli wszystko. Czy mimo tego uda im się wspólnie napisać biografię muzyka i rozpocząć nowy rozdział ich własnej historii?

11:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

JASON BOURNE

USA; od 12 lat ; Akcja/Thriller  116 min

Znając już własną tożsamość, Jason Bourne spróbuje odkryć swoją przeszłość.

12:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

EPOKA LODOWCOWA: MOCNE UDERZENIE 2D/3D

USA; b/o ; Animacja/Komedia/Przygodowy  94 min

Bohaterowie czterech filmów z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

3D 13:15

2D 9:30  17:30  

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

 

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

 

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

  1. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *