Co grają w kinie? (REPERTUAR 11.11 – 17.11)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 11 do 17 listopada.

WYDARZENIA SPECJALNE:

MARATON PITBULL –  11 listopada 2016 – godzina 20:30

 Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów czyli maraton filmowy z dwoma hitami czyli z filmem „Pirbull. Nowe porządki” oraz premierowo „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety”. Na widzów czeka również wielka dolewka wybranego napoju w barze kina.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

KINO NA SZPILKACH –  17 listopada 2016 – godzina 18:00

Zapraszamy wszystkie Panie na ostatnie już w tym roku spotkanie w kinie. Nie zabraknie mnóstwa atrakcji przygotowanych przez sponsorów wydarzenia a także konkursów z nagrodami, seansu filmowego i oczywiście doskonałej atmosfery! Wieczór zwieńczy pokaz filmu „Praktykant”.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

KLASYKA OPERY W CINEMA 3D  – RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA / PAJACE  17 listopada 2016 – godzina 20:00

Dwie jednoaktowe opery Rycerskość wieśniacza i Pajace zostały opisane przez Salzburger Nachricten jako „Opera taka, jak wielkie romantyczne kino” zagwarantowały rekordową publiczność podczas Festiwalu Wielkanocnego w Salzburgu. Nic w tym dziwnego, gdyż Jonas Kaufmann w swoich debiutach, zarówno jako Turiddu, jak i Canio, był „olśniewający” (Daily Telegraph) i śpiewał „obie części tak lirycznie, z takim italianità, miękko i z nieskazitelnymi wysokimi tonami, że była to czysta przyjemność” (Kurier). Równie imponujący był „nad-dyrygent” (Telegraph) Thielemann oraz Drezdeńczycy, którzy „poświęcają czas na wrażliwe, melodyjne portrety duszy, dostarczające wytrawną sztukę w odpowiednim momencie. To, co słyszymy z parteru, jest cudowne w swoich niuansach” (Kurier).

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

PREMIERY:

BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. STELLA NOSTRA –  Premiera 11.11.2016

Szwecja; od 7 lat ; Familijny  71 min

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra – przygody pary bohaterów znanych z książek Martina Widmarka i Heleny Willis – wreszcie na dużym ekranie! Tym razem Lasse i Maja będą mieli do rozwiązania zagadkę zniknięcia wspaniałego rodowego klejnotu, Stelli Nostry. Zwaśnione włoskie rody, ich historia i wiszący w powietrzu konflikt – detektywi będą pracować w trudnych warunkach! W małym, cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse (w wersji polskiej – Antoni Scardina) i Maja (Amelia Natkaniec) pomagają przyjaciołom w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary – okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych. Na czele obu z nich stoją dwie prawdziwe matki chrzestne: ostra jak peperoni Bresaola (Agnieszka Dygant) i zabójczo słodka Clara (Małgorzata Kożuchowska). Ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin – diament Stella Nostra. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

10:00   11:45  16:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY –  Premiera 11.11.2016

Polska; od 18 lat ; Sensacyjny  140 min

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii „paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

11:30   14:30   17:30   19:15   20:30   22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

TROLLE 2D/3D

USA; b/o ; Animacja  110 min

Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.

2D  11:15   13:30   15:45

3D  9:15   17:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

JESTEM MORDERCĄ

Polska; od 16 lat ; Thriller  110 min

Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?

13:15   20:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI

Polska; od 7 lat ; Przygodowy  105 min

Film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata „we śnie”. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.

9:15   12:15   18:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

DOCTOR STRANGE 3D

USA/; od 12 lat ; Fantasy/Przygodowy  115 min

Doctor Strange” jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Głównym bohaterem jest znany chirurg, Stephen Strange, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi…

Dubbing  9:45   14:15

Napisy  18:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

INFERNO

USA/Japonia/Turcja/Węgry; od 15 lat ; Thriller  121 min

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.

20:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

 

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

 

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

  1. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *