Co grają w kinie? (REPERTUAR 07.10 – 13.10)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 7 do 13 października.

WYDARZENIA SPECJALNE:

KLASYKA OPERY W CINEMA 3D – UPROWADZONA Z SERAJU – 13.10.2016r godzina 20:00

Metafora bitwy pomiędzy Wolnością i wszelkimi formami absolutyzmu – pogoń Belmonta, by uwolnić Konstancję spod jarzma Selima – rozbrzmiała w całej Europie, zgodnie z inspirującym duchem oświecenia tamtych czasów. „Wszystkie nasze wysiłki, by wyrazić sedno rzeczy, spełzły na niczym w następstwie pojawienia się Mozarta. Uprowadzenie góruje nad nami wszystkimi” – napisał Goethe który był ośmielony szlachetnością serca i promieniejącym optymizmem kompozytora.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PREMIERY:

OSOBLIWY DOM PANI PEREGRINE 2D/3D – Premiera 7.10.2016

Wielka Brytania/Belgie/USA; od 12 lat ; Przygodowy/Fantasy 127 min

Podążając za wskazówkami, które zostawił mu ukochany dziadek, Jake odkrywa, że istnieje niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, a w nim niezwykłe miejsce, zwane „Osobliwym domem pani Peregrine”. Jake poznaje niesamowite moce mieszkańców domu i dowiaduje się, że mają oni potężnych wrogów. Wkrótce przekona się, że jeśli chce ocalić swych nowych przyjaciół, musi nauczyć się korzystać z „osobliwości”, którą sam został obdarzony.

2D dubbing 9:15

2D napisy 19:00

3D dubbing 10:00 12:45 15:30

3D napisy 20:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

WOŁYŃ – Premiera 7.10.2016

Polska; od 15 lat ; Wojenny 149 min

Akcja filmu „Wołyń” rozpoczyna się wiosną 1939 roku w małej wiosce zamieszkałej przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Zosia Głowacka ma 17 lat i jest zakochana w swoim rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia jednak wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wkrótce wybucha wojna i dotychczasowe życie wioski odmienia najpierw okupacja sowiecka, a później niemiecki atak na ZSRR. Zosia staje się świadkiem, a następnie uczestniczkątragicznych wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 roku. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.

9:15 12:15 15:15 18:15 21:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

OSTATNIA RODZINA

Polska; od 15 lat ; Dramat/Biograficzny 123 min

Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomek Beksiński wprowadza się do swojego mieszkania. Jego rodzice mieszkają tuż obok, na tym samym osiedlu, przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka – Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej Tomka Zdzisław i Zofia muszą podjąć walkę nie tylko o syna, ale także o przywrócenie kontroli nad swoim życiem. Gdy Zdzisław podpisuje umowę z mieszkającym we Francji marszandem Piotrem Dmochowskim, a Tomek rozpoczyna pracę w Polskim Radiu, wydaje się, że rodzina najgorsze kłopoty ma już za sobą. Jednak seria dziwnych, naznaczonych fatum wydarzeń, dopiero nadejdzie…

12:00 16:30 21:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

NIE ODDYCHAJ

USA; od 16 lat ; Horror/Thriller 88 min

Grupa nastolatków włamuje się do domu niewidomego mężczyzny. Ze względu na okoliczności są przekonani, że dokonują przestępstwa doskonałego, które ujdzie im na sucho. Nic bardziej mylnego…

15:45 19:45 21:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2D/3D

Japonia/USA; b/o ; Animacja/Komedia 87 min

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

3D 9:15

2D 14:30 17:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BRIDGET JONES 3

Irlandia/Wielka Brytania/Francja/USA; od 12 lat ; Komedia Romantyczna 122 min

Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.

13:15 18:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z
funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę
motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *