Co grają w kinie Cinema 3D? (REPERTUAR 08.07 – 14.07.)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 8 do 14 lipca.

PREMIERY:

ILUZJA 2 – Premiera 8.07.2016r

USA; od 12 lat ; Thriller/Akcja/Komedia 129 min

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

9:15 12:00 14:45 17:30 20:15 23:00*

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

*Seans tylko w weekend.

NOC OCZYSZCZENIA: CZAS WYBORU – Premiera 8.07.2016r

USA; od 16 lat ; Thriller/Horror 105 min

Przed nami kolejne 12 godzin, podczas których może zdarzyć się wszystko. Nie ma reguł, nikt nie jest bezpieczny. Raz w roku świat ogarnia całkowita anarchia. Legalne jest każde przestępstwo. Na ten dzień czekają mordercy i zwyrodnialcy. Wiedzą, że tego dnia mogą zrobić wszystko. I nie cofną się przed najbardziej wymyślnymi torturami.

17:45 20:00 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SZAJBUS I PINGWINY – Premiera 8.07.2016r

Australia; od 7 lat ; Familijny/Przygodowy 95 min

Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.

9:30 16:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

7 KRASNOLUDKÓW I KRÓLEWNA ŚNIEŻKA: NOWE PRZYGODY – Premiera 8.07.2016r

Chiny; b/o ; Animowany/Dla Dzieci 90 min

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

9:15 15:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BFG: BARDZO FAJNY GIGANT 3D/2D

Kanada/USA/Wielka Brytania; b/o ; Familijny/Fantasy 115 min

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.

3D 10:00 14:45

2D 18:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

TINI: NOWE ŻYCIE VIOLETTY

Włochy; od 7 lat ; Familijny 99 min

Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z poza ekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat „Violetty” i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.

11:30 13:30 17:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

TARZAN: LEGENDA 3D

USA; od 10 lat ; Familijny/Akcja 109 min

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

3D dubbing 12:30

3D napisy 19:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

AGENT I PÓŁ

USA; od 13 lat ; Komedia 107 min

Chciałoby się powiedzieć, że stara przyjaźń nie rdzewieje. I chyba coś w tym jest. Dwóch starych kumpli odnawia znajomość dzięki jednemu z portali społecznościowych. I tak księgowy, w którego życiu niewiele się dzieje, zostaje wciągnięty do międzynarodowej szajki szpiegowskiej…

13:45 20:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

GDZIE JEST DORY?

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 104 min

W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

11:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

OBECNOŚĆ 2

USA; od 16 lat ; Horror 131 min

Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

21:45 23:15*

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

*Seans tylko w weekend.

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *