Cinema 3D zaprasza [REPERTUAR]

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej przez najbliższe dwa tygodnie. Prezentujemy repertuar 4 do 17 grudnia oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych.

cinema

WYDARZENIA SPECJALNE:

GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY – Przedsprzedaż!

Wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen zapraszamy do kina Cinema 3D w Świdnicy gdzie cały czas można nabyć bilety na premierę najnowszej części sagi! Wersje jakie będzie można zobaczyć w Świdnickim kinie to 2D dubbing, 3D dubbing oraz 3D napisy.

Istnieje jedynie możliwość kupna biletów, Cinema 3D nie prowadzi rezerwacji!

PORANKI FAMILIJNE – 5.12.2015r. Start 10:00.

Cinema 3D zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Poranki Familijne czyli wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Wyłącznie polskie Bajki. Po seansie tradycyjnie czekają gry i zabawy językowe z centrum edukacyjnym SMART a dla rodzica kawa lub herbata na dobry początek dnia.

Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cienema3d.pl

DZIADEK DO ORZECHÓW (balet)– 12.12.2015r. Start 17:00.

Słynna bajka, która była inspiracją dla wielu przedstawień teatralnych, ekranizacji, a przede wszystkim znanego baletu z muzyką Piotra Czajkowskiego. W wieczór wigilijny wśród wielu prezentów Marynia i Piotr znajdują pod choinką Dziadka do orzechów. Wkrótce okaże się, że ojciec chrzestny dzieci nieprzypadkowo ofiarował Maryni ten niewinny z pozoru prezent. Dobroć i odwaga dziewczynki pozwolą doprowadzić do zwycięstwa nad odwiecznym wrogiem Dziadka do orzechów – mysim królem.

Bilety w cenie 35zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cienema3d.pl

PREMIERY:

KRAMPUS. DUCH ŚWIĄT – Premiera 4.12.2015r

USA; od 13 lat ; Horror 98 min

To nie będzie białe Boże Narodzenie. W tym roku przybierze kolor krwi. Dwunastoletni Max stara się przeżyć święta, które nie kojarzą mu się ze standardowymi obrazkami z telewizji. Jego święta to przepracowana, niedoceniana matka (nominowana do Oscara Toni Collette), siostra, która nie zwraca na niego uwagi, wreszcie ojciec starający się scalić rodzinę. Świątecznej atmosfery jakoś nie czuć. A to nie wszystko, bo na święta ma przyjechać rodzina. Dziwna rodzina. I tak Max traci wiarę w święta. A to poważny błąd, bo w ten sposób uruchamia lawinę zła. Zła, które nawiedzi dom i przemieni każdy świąteczny symbol w pułapkę śmierci. Mikołaj, pluszowe misie, nawet świąteczne aniołki przemienią się w monstra, a rozbita rodzina będzie musiała scalić się, by wspólnie stawić czoła złu. Co nie będzie łatwe, bo pojawi się Zły Duch Świąt – Krampus, który według wierzeń, przybywa zza światów, by w świąteczny czas ukarać niegodziwych…

9:00 17:45 20:00 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

W SAMYM SERCU MORZA 3D – Premiera 4.12.2015r

USA; od 13 lat ; Dramat 121 min

Zimą 1820 r. płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez przerażające stworzenie — gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty. Ta autentyczna katastrofa morska zainspirowała Hermana Melville’a do stworzenia powieści „Moby Dick”. Jednak autor książki opisał tylko część tej historii. Film „In the Heart of the Sea” przedstawia, jak uczestnicy wyprawy, którzy pozostali przy życiu po starciu z wielorybem, walczą o przetrwanie, przekraczając granice własnej wytrzymałości i dokonując niemożliwego. W obliczu żywiołu i głodu przerażona i zrozpaczona załoga statku Essex, zwątpi w swoje najgłębsze przekonania: wartość ludzkiego życia i moralność swojego zajęcia. Tymczasem kapitan będzie próbował odnaleźć drogę do domu, a pierwszy oficer postawi sobie za cel pokonanie wieloryba.

11:15 13:45 19:30 22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

MOST SZPIEGÓW

USA; od 13 lat ; Thriller/Dramat 141 min

Thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w okresie Zimnej wojny lat 50. XX wieku. Amerykański prawnik zostaje wysłany przez CIA do Związku Radzieckiego, by pomóc w uwolnieniu przetrzymywanego tam pilota wojskowego.

19:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

CZERWONY PAJĄK

Polska; od 15 lat ; Thriller 95 min

„Czerwony pająk” to film, którego inspiracją jest historia Karola Kota, seryjnego mordercy działającego w Krakowie w latach 60., znanego też jako „Wampir z Krakowa”. Karol z „Czerwonego pająka” jest nastolatkiem takim jak wszyscy – młody, dobrze zbudowany, u progu życia. Pochodzi z dobrego domu, nie ma problemów w szkole, odnosi sukcesy w sporcie, zakochuje się. Wszystko powinno być dobrze, ale nie jest. Punktem zwrotnym w jego życiu jest moment, gdy przypadkiem zostaje świadkiem morderstwa. Kierowany ciekawością, zaczyna śledzić zabójcę. W ten sposób odkrywa mroczną stronę swojej natury, której istnienia nie był świadomy

14:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

MAKBET

Wielka Brytania/Francja/USA; od 15 lat ; Dramat 113 min

Producenci oscarowego „Jak zostać królem” przedstawiają ponadczasową opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie. Krwawa gra o tron w średniowiecznej Szkocji z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych. Wiedźmy przepowiadają, wracającemu z wojennej wyprawy lordowi Makbetowi, świetlaną przyszłość. Budzące się w nim ambicje i żądzę władzy podsyca Lady Makbet. Prorocze słowa czarownic spełnią się, ale jego droga na tron spłynie krwią, a korona na jego skroniach okupiona zostanie szaleństwem.

16:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

DOBRY DINOZAUR 2D/3D

USA; b/o ; Animowany/ Familijny/ Komedia 101 min

Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.

2D 9:15 13:15

3D 11:45 15:30 17:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS cz. 2 3D

USA; od 13 lat ; Sci-Fi/Przygodowy 137 min

Ostatnia część ekranizacji bestsellerowej trylogii autorstwa amerykańskiej pisarki Suzanne Collins. Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i nieobliczalny Peeta Mellark (Josh Hutcherson) muszą stawić czoła bezlitosnemu Kapitolowi. Wraz z buntownikami próbują wygrać wojnę domową.

10:15 14:15 18:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

LISTY DO M 2

Polska; od 12 lat ; Komedia romantyczna 119 min

Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym super bohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

12:00 16:15 18:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SPECTRE

USA; od 16 lat ; Akcja/Thriller 150 min

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.
21:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *