Cinema 3D (REPERTUAR 9-15.01)

uprowadzona

uprowadzonaSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 9 do 15 grudnia wraz z zapowiedzią wydarzenia specjalnego – maraton z filmem Uprowadzona.

 

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 9 do 15 grudnia wraz z zapowiedzią wydarzenia specjalnego – maraton z filmem Uprowadzona.

Maraton filmowy | Uprowadzona | 9 stycznia 2015 | Godzina 22.30

 

Cinema3D zaprasza na emocjonujący, trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji maraton z filmem Uprowadzona. Dziewiątego stycznia o godzinie 22.30 zapraszamy na kino akcji w najlepszym wydaniu – Uprowadzona, Uprowadzona 2 oraz premierowo Uprowadzona 3. Bilety w cenie 25 zł za osobę. Więcej szczegółów w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl. Cienma3D zaprasza. uprowadzona

 

PREMIERY:

Uprowadzona 3

Francja, od 15 lat; akcji/thriller/kryminał/ 108 min

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego, Bryan znów będzie musiał zrobić użytek ze „swych wyjątkowych umiejętności”, by dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy…

15.15, 19.45, 22.15*

*W dniu 9 stycznia seans nie odbędzie się

Exodus: bogowie i królowie 3D

Hiszpania/USA/Wlk. Brytania, od 15 lat; dramat/ 150 min

Najnowsza produkcja Ridleya Scotta, legendarnego twórcy filmów „Obcy – 8 pasażer „Nostromo” oraz „Łowca androidów”. Tym razem opowiada on o losach biblijnego Mojżesza. W głównych rolach gwiazdy kina Christian Bale, Joel Edgerton oraz Sigourney Weaver.

3D DUBBING – 10.00, 13.00,16.00

3D NAPISY – 19.00, 22.00*

*W dniu 9 stycznia seans nie odbędzie się

Fotograf

Polska, od 16 lat; thriller/ 117 min

Film opowiada historię seryjnego mordercy działającego we współczesnej Moskwie. Nieuchwytny sprawca zostawia na miejscu zbrodni, wzorem techników policyjnych, kartoniki z numerami. Śledczy trafiają na trop prowadzący do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy, do mrocznych wydarzeń z lat 70. W dochodzeniu bierze udział młoda milicjantka Natasza, jedyna dotychczas osoba, która rozmawiała osobiście z tytułowym „Fotografem” i… przeżyła.

18.15

Paddington

Francja/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/ 95 min

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.

9.15, 12.45, 13.15, 17.30

 

Whiplash

USA, od 15 lat; dramat/ 105 min

Andrew (Miles Teller) jest utalentowanym młodym perkusistą, uczniem konserwatorium muzycznego na Manhattanie. Chłopak marzy o wielkiej karierze. Aby zrealizować plany, postanawia dołączyć do szkolnej orkiestry jazzowej prowadzonej przez okrutnego nauczyciela Terence’a Fletchera (J.K. Simmons), który często wyładowuje swoje frustracje na uczniach. Pod kierunkiem bezwzględnego Fletchera, Andrew zaczyna dążyć do doskonałości za wszelką cenę – nawet własnego człowieczeństwa.

20.45

Son of a Gun

Australia, od 15 lat; akcja/kryminał/thriller/ 110 min

Dziewiętnastoletni JR trafia do więzienia, gdzie zostaje protegowanym najbardziej znanego przestępcy w Australii, Brendana Lyncha.

21.00

Hobbit: Bitwa pięciu armii 2D/3D

Nowa Zelandia, od 12 lat; fantasy/ 144 min

Trzecia część opowieści o niebezpiecznej wyprawie podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto. Nadszedł czas, aby Bilbo Baggins wywiązał się ze swej części umowy, którą zawarł z towarzyszami podróży.

3D DUBBING – 15.00

3D NAPISY – 18.00

2D DUBBING – 9.45

Annie

USA, b.o.; komedia/musical/ 118 min

Bohaterką filmu jest Annie, która zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa. Benjamin, który do tej pory był oschłym i zimnym człowiekiem, przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.

11.30

Królowa śniegu 2 2D/3D

Rosja, b.o.; animowany/ 80 min

Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

2D – 9.30

3D – 11.15

Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

USA/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/fantasy/ 100 min

Film fantastyczno-przygodowy w polskiej wersji językowej, kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry’ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

14.00

 

 

Pani z przedszkola

Polska, od 15 lat; melodramat/ 90 min

„Pani z przedszkola” to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli. 

16.15

Cinema 3D zastrzega prawo zmian repertuarze.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *