Cinema 3D (REPERTUAR 8.-14.01.)

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar 8 do 14 stycznia oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych.

kinocinema

 

WYDARZENIA SPECJALNE:

Poranki Familijne – 9.01.2016r | 10:00

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Poranków Familijnych. Jak zwykle przygotowaliśmy dla najmłodszych tylko Polskie bajki („Len”, „Kluskowa Brama” oraz „O drwalu i diable”. ) a po seansie czekają zabawy i gry dla najmłodszych. Dla rodziców przygotowaliśmy natomiast gorącą kawę lub herbatę na dobry początek dnia.

Cena biletu – 10zł

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PREMIERY:

JOY – Premiera 8.01.2016r

USA; od 16 lat; Komedia/Dramat/Biograficzny 124 min

Nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence w roli zmagającej się z życiem samotnej matki, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem i staje na czele imperium finansowego wartego miliony dolarów.

15:15 18:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

CREED. NARODZINY LEGENDY – Premiera 8.01.2016r

USA; od 12 lat; Dramat/Sportowy 133 min

Sylvester Stallone powraca na ekrany jako Rocky Balboa, jeden z najsłynniejszych bohaterów w historii kina. We współczesnej odsłonie serii do Filadelfii przyjeżdża młody Adonis Creed (Jordan). Jest synem Apolla, niegdyś zaciekłego rywala i jednocześnie wielkiego przyjaciela Rocky’ego. Młody mężczyzna nigdy nie poznał ojca, ale boks niewątpliwie ma we krwi. Rzuca świetnie zapowiadającą się karierę i, ryzykując swoją przyszłość, stawia na realizację marzeń. Nieakceptowany przez środowisko zawodowców, mentora znajduje w Rockym. Mistrz, początkowo niechętny, dostrzega w końcu w Adonisie siłę i determinację ojca. Czy przy wsparciu legendarnego pięściarza i ukochanej kobiety młody Creed zdoła udowodnić swoją wartość? Czy będzie w stanie stworzyć własną legendę?

12:30 19:30 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

LAS SAMOBÓJCÓW – Premiera 8.01.2016r

USA; od 15 lat; Horror 95 min

Sara (Natalie Dormer) wyjeżdża do Japonii, aby odnaleźć swoją siostrę, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Amerykanka wyrusza do owianego złą sławą, ze względu na popularność wśród samobójców, lasu Aokigahara. Pomimo ostrzeżeń tubylców, Sara zbacza z trasy, aby odkryć prawdę o losach zaginionej. Kobieta nie podejrzewa, że wkraczając do lasu, ściąga na siebie gniew wściekłych i udręczonych dusz zmarłych, którzy polują na każdego, kto się tam pojawi.

15:00 20:00 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

MOJA CÓRKI KROWY – Premiera 8.01.2016r

Polska; od 12 lat; Komedia/Dramat 88 min

Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

13:45 15:45 17:45 19:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

FISTASZKI – WERSJA KINOWA

USA; b/o ; Animowany/Przygodowy/Komedia 94 min

Bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu animowanej komedii przygodowej wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna ”Epoka lodowcowa”.

2D 10:00 12:30 14:45 17:00

3D 9:00 11:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

BIG SHORT

USA; od 16 lat; Dramat 94 min

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, które stały się zarzewiem ogólnoświatowego kryzysu 2007-2010. Zadziwiające, jak zaledwie kilku mężczyzn – poprzez spekulacje, malwersacje, balansowanie na granicy prawa – doprowadziło do gigantycznej zapaści gospodarczo-ekonomicznej właściwie w każdym zakątku globu. Sensacyjne kulisy wydarzeń, które wpłynęły na każdego z nas.

20:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY

USA; od 7 lat ; Sci-Fi/Akcja/Przygodowy 142 min

Siódma część znanej na całym świecie sagi. Tym razem za dzieło stworzone przez Georga Lucasa odpowiada J.J. Abrams odpowiedzialny m.in. za serial „Zagubieni” czy serię „Star Trek”. W najnowszej części Gwiezdnych Wojen nie zabraknie aktorów znanych z pierwszych części sagi z przełomu lat 70 i 80 takich jak Mark Hamill, Harrison Ford czy Carrie Fisher.

2D dubbing 9:45 12:15

3D dubbing 9:30 17:15

3D napisy 21:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *