Cinema 3D (REPERTUAR 4-10.09)

 

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 4 do 10 września oraz zapowiedź wydarzenia specjalnego – Pornku Familijnego.

 

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 4 do 10 września oraz zapowiedź wydarzenia specjalnego – Pornku Familijnego.

WYDARZENIA SPECJALNE

PORANEK FAMILIJNY – Tylko 5.09.2015 r.

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza rodziców ze swoimi pociechami. Już od 5 września od godziny 10.00 ruszamy z cyklem Poranków Familijnych! Zapraszamy dzieci na projekcje wyłącznie polskich bajek. Podczas pierwszej edycji wyświetlimy “Len”, “Kluskową Bramę” oraz opowieść „O Drwalu i Diable”. Przygotowaliśmy masę atrakcji takich jak zabawy z animatorem, lekcje języka angielskiego ze Smart Learnig Centre a także wiele różnych niespodzianek dla najmłodszych!

Bilety w cenie 10zł | Start: 10.00

 

PREMIERY

STRAIGHT OUTTA COMPTON – Premiera 4.09.2015 r.

USA; od 12 lat; Biograficzny/Muzyczny, 147 min

Film opowiadającego o grupie hip-hopowej „N.W.A.”. Zespół został założony w 1986 i należało do niego wielu znanych artystów hip-hopowych takich jak Ice Cube, Dr Dre, Eazy-E czy też Dj Yella.

15.45, 18.45

TRANSPORTER: NOWA MOC – Premiera 4.09.2015 r.

Chiny/Francja; od 15 lat; Akcja 96 min

Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

14.30, 20.15, 21.45

W NOWYM ZWIERCIADLE: WAKACJE – Premiera 4.09.2015 r.

USA; od 12 lat ; Komedia 99 min

Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych relacji, idąc w ślady swojego ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Wallay World – ulubionego parku rozrywki całej Ameryki.

11.45, 14.00, 17.00, 20.00

WE ARE YOUR FRIENDS

USA; od 15 lat; Dramat, 96 min

Szukający swej drogi przez życie DJ Cole (Zac Efron) spędza dni włócząc się po Hollywood z paczką kumpli.  Nocami pracuje nad hitem, który podbije świat. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Jamesem – starszym, sławnym DJem, który postanawia wziąć go pod swe skrzydła i pomóc w karierze. Cole, James i jego piękna dziewczyna Sophie stają się nierozłączni. Sprawy się skomplikują, gdy między Cole’m i Sophie zacznie iskrzyć. Chłopak będzie musiał wybrać między lojalnością, miłością i marzeniem, za którym gonił przez całe życie.

13.15, 19.15

 

HITY

 

BYSTRY BILL

Australia; b/o; Animowany, 85 min

Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć. Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę. Ślady wiodą go hen w odległe i dzikie australijskie ostępy. Podczas podróży Bill zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.

9.45, 12.30

 

BARBIE: ROCKOWA KSIĘŻNICZKA

USA; b/o; Animowany, 76 min

W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka Courtney trafi na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek. Oba rywalizujące obozy będą starały się naprawić błąd, gdy tymczasem Courtney i Erika zaczną dostosowywać się do światów, którychwcześniej nie znały. Co więcej, światy te wydadzą im się fascynujące, dziewczynki znajdą nowych przyjaciół i przeżyją przygody, na jakie nie miałyby wcześniej szans. Kiedy jednak zdadzą sobie sprawę, że festiwalowi, w którym rywalizują oba obozy, grozi zamknięcie, pokonają wszelkie trudności i różnice, by wspólnie walczyć o jedną sprawę. Odnajdą swoje własne głosy i udowodnią, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zaufasz marzeniom

9.15, 11.45

 

MAŁY KSIĄŻE 2D/3D

Francja; b/o; Animacja/Fantasy/Przygodowy, 108 min

Adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry’ego opowiadająca historię pilota, który po rozbiciu swojego samolotu na Saharze spotyka Małego Księcia. Chłopiec pochodzi z odległej planety B-612, a Ziemię odwiedza w trakcie swojej międzyplanetarnej podróży. W tym czasie poznał wielu różnych dorosłych, o których teraz opowiada pilotowi, nawiązując z nim przyjaźń.

2D 10.00

3D 9.30

 

SINISTER 2

USA; od 16 lat; Horror, 97 min

Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła..

22.15

 

HITMAN: AGENT 47

USA; od 16 lat; Akcja/Thriller 96 min

Bohater bijącej rekordy popularności serii gier komputerowych „Hitman”, powraca w nowym wydaniu. Tytułowego agenta 47 zaprojektowano genetycznie, by był najbardziej skutecznym zabójcą w historii. Jest znany tylko z ostatnich dwóch cyfr kodu, który wytatuowano mu na karku. Obdarzony niezwykłą siłą, szybkością i inteligencją jest niepokonaną maszyną do zabijania. Musi stawić czoło ogromnej korporacji, która planuje odkryć jego przeszłość i stworzyć armię super zabójców. Łączy siły z młodą kobietą, która może mu pomóc i razem wypowiadają wojnę śmiertelnemu wrogowi.

15.30, 17.45, 21.30

 

ŻYĆ NIE UMIERAĆ

Polska; od 15 lat; Komedia/Dramat/Obyczajowy, 85 min

Bartek (Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

11.15, 13.45, 16.15, 18.15

 

Cinema 3D zastrzega prawo zmian w repertuarze

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *