Cinema 3D (REPERTUAR 30.01-5.02)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 30 stycznia do 5 kutego wraz z zapowiedzią nadchodzących wydarzeń specjalnych: kolejnego spotkania z zcyklu „Opera w Cinema 3D” oraz nocnego pokazu filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 30 stycznia do 5 kutego wraz z zapowiedzią nadchodzących wydarzeń specjalnych: kolejnego spotkania z zcyklu „Opera w Cinema 3D” oraz nocnego pokazu filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

 

 

WYDARZENIA SPECJALNE

 

KLASYKA OPERY W CINEMA3D IL TROVATORE 7 LUTEGO 2015 GODZINA 20.00
CINEMA3D w Świdnicy zaprasza na klasykę opery – „IL TROVATORE” Giuseppe Verdi.
Il Trovatore – Na zamku hrabiego Luny kapitan Ferrano opowiada historię zniknięcia młodszego brata swojego pana. Dworzanie dowiadują się również, że żyje jeszcze córka tej Cyganki, która porwała dziecko, a sama została spalona…

 

PRZEDSPRZEDAŻ | PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA
Nie czekaj, już dzisiaj kup bilet na seans Pięćdziesięciu twarzy Greya, w tym bilet na specjalny pokaz premierowy, który będzie miał miejsce o godzinie 00.01 w nocy z 12 na 13 lutego. Więcej szczegółów w kasach kina CINEMA3D.

 

Pięćdziesiąt twarzy Greya – Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć […]

 

 

MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI ONLINE SEANSU PREMIEROWEGO ORAZ INNYCH SEANSÓW W DNIACH OD 16 DO 19 LUTEGO.

 

 

 

PREMIERY

 

Pingwiny z Madagaskaru 2D/3D

 

USA, b.o.; komedia/animowany/ 92 min

 

Kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii „Madagaskar”, które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.

 

2D – 9.15, 11.30, 13.45, 16.00, 18.15

 

3D – 12.00, 14.15, 17.00

 

 

 

Ziarno prawdy

 

Polska, od 16 lat; Thriller/ 110 min

 

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 

14.30, 19.00, 20.30, 22.00

 

 

 

Siódmy syn 3D

 

USA, od 15 lat; fantasy/ 102 min

 

Tom Ward, siódmy syn siódmego syna, zostaje oddany do stracharza – tajemniczego mężczyzny broniącego granic Hrabstwa przed mrokiem. Wkrótce po tym chłopak będzie musiał stoczyć najważniejszy pojedynek w swoim życiu. Czy wyjdzie z niego cało? Czy wygra z mrokiem? Czy podejmie odpowiednią decyzję mającą zadecydować o jego życiu?

 

12.15, 13.00, 17.30

 

 

 

Bezwstydny Mortdecai

 

USA, od 15 lat; komedia/ 100 min

 

Komedia kryminalna z Johnnym Deppem w tytułowej roli. Partnerują mu Ewan McGregor oraz Gwyneth Paltrow. Za reżyserię odpowiedzialny jest David Koepp („Sekretne okno”, „Bez hamulców”).

 

20.45

 

 

 

Carte Blanche

 

Polska, od 15 lat; obyczajowy/ 100 min

 

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

 

10.00, 18.30

 

 

 

Hiszpanka

 

Polska, od 15 lat; dramat/ 117 min

 

Jeden z z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków Ignacy Jan Paderewski (Jan Frycz) w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko – dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem. 

 

9.15

 

 

 

Wkręceni 2

 

Polska, od 15 lat; komedia/ 95 min

 

Druga część przebojowej komedii z 2014 roku. Za kamerą ponownie Piotr Wereśniak („Och Karol 2”), a na ekranie gwiazdy polskiego kina Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Anna Mucha.

 

16.15, 19.45, 21.30

 

 

 

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D/3D

 

USA, b.o.; familijny/animowany/ 76 min

 

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…

 

2D – 11.15

 

3D – 15.15

 

 

 

Paddington

 

Francja/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/ 95 min

 

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.

 

9.15

 

 

 

Cinema 3D zastrzega prawo zmian repertuarze.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 30 stycznia do 5 kutego wraz z zapowiedzią nadchodzących wydarzeń specjalnych: kolejnego spotkania z zcyklu „Opera w Cinema 3D” oraz nocnego pokazu filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *