Cinema 3D (REPERTUAR 30.10-5.11.)

b_670_0_0_00_images_BEATA_wallpaper_01.jpgSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 30 października do 5 listopada oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych – maratonu horroru czy poranka familijnego.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 30 października do 5 listopada oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych – maratonu horroru czy poranka familijnego.

 

b_670_0_0_00_images_BEATA_wallpaper_01.jpg

 

WYDARZENIA SPECJALNE:

SPECTRE – POKAZY PRZEDPREMIEROWE

Cinema 3D w Świdnicy specjalnie dla Państwa przygotowało aż trzy pokazy przedpremierowe najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Już teraz bilety na to wydarzenie dostępne w kasach kina. Premiera natomiast 6 listopada. Serdecznie zapraszamy!

5 Listopad 2015r – godziny 19:00 20:30 22:15

Bilety już w sprzedaży!

 

MARATON HORRORU – 30.10.2015 o godz. 22:45

Zapraszamy na noc pełną grozy w Cinema 3D. Na przerażającym maratonie filmowym zobaczyć będzie można na ekranie jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat czyli „Obecność”, najpierw jednak atmosferę strachu podgrzeje prequel filmu czyli „Annabelle” a na deser dla wszystkich fanów gatunku „Oszukać Przeznaczenie 5 3D”. Serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 25zł ( plus 3zł kosztem wypożyczenia okularów 3D) rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

 

PORANEK FAMILIJNY: HALLOWEENOWE KINO PRZEDSZKOLAKA – 31.10.2015 o godz. 16:00

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poranki Familijne” czyli doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu dla rodziców i ich pociech. Najbliższa edycja będzie specjalną na Halloween i tym razem odbędzie się ona popołudniu. Bajki jakie będzie można obejrzeć to „Reksio – Kura”, „Pampalini i goryl” oraz „Wyspa” a po seansie zapraszamy na gry i zabawy na holu kina razem ze szkołą językową SMART.

Bilety w cenie 10zł

 

PREMIERY:

PARANORMAL ACTIVITY: INNY WYMIAR 3D – 30.10.2015r

USA; od 16 lat ; Horror 96 min

Wydaje się, że to nie dom odwiedzały duchy, nawiedzona jest… TA rodzina. Po przeprowadzce w nowe miejsce, daleko od domu, po którego ścianach spłynęło tyle krwi, Katie (Katie Featherston, jedyna aktorka, która pojawia się w każdej części serii) i jej rodzina próbuje rozpocząć nowe życie w spokojnym Palo Alto w słonecznej Kalifornii. Ale słońce wybrzeża nie rozjaśni mroku tajemnic, które sprawiają, że duchy podążają za rodziną Katie.
12:30 14:30 20:15 22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

DARK WAS THE NIGHT – 30.10.2015r

USA; od 16 lat ; Thriller 89 min

Maiden Woods to opuszczone i ciche miasteczko położone wśród lasów Północno- Wschodniej Ameryki, zamieszkane przez spokojnych ludzi skupionych wokół własnej codzienności. Jednak jest coś, co sieje klimat niepokoju i zagrożenia. Bezkresne lasy, otaczające miasteczko kryją w sobie mroczną tajemnicę…. Historie o drzewach i tym co mieszka wśród nich krążą w okolicy od pokoleń. Nie dające się racjonalnie wytłumaczyć zjawiska. Zniknięcia. Przemoc. Wszystko to jest owiane milczeniem. Skala tych zdarzeń nasila się, gdy wycinka lasu brutalnie kaleczy jego zasoby. Z
miasta uciekają zwierzęta, a na ulicach nad ranem pojawią się dziwne ślady… Sceptyczny, zmagający się z osobistą traumą, w postaci utraty najstarszego syna – szeryf Maiden Woods Paul Shields zaczyna śledzić te dziwne zdarzenia. Początkowo przypisuje je mało wyrafinowanym żartom. W miarę postępu śledztwa odkrywa coraz bardziej niewiarygodną i przerażającą prawdę. Dociera do niego, że od teraz będzie musiał zmagać się nie tylko z osobistymi demonami smutku, ale i złem w najczystszejpostaci….

13:30 20:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

UGOTOWANY

USA; od 12 lat ; Komedia/Dramat 100 min

Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy, kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin?
18:30 19:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

11 MINUT

Polska/Irlandia; od 16 lat ; Thriller psychologiczny 81 min

Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona – aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, sprzedawca hot dogów z mroczną przeszłością, sfrustrowany uczeń w ryzykownej misji, alpinista naprawiający hotelowe okna, uliczny malarz, ekipa pogotowia ratunkowego z zaskakującym problemem, dziewczyna z psem, grupa zakonnic. Przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.
9:15 15:45 16:30 17:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

PIOTRUŚ. WYPRAWA DO NIBYLANDII 2D/3D

USA; od 7 lat ; Przygodowy/Fantasy/Familijny 111 min

„Piotruś Pan” to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie – zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.
2D 10:00

3D 9:30 13:15 17:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

CRIMSON PEAK: WZGÓRZE KRWI

USA;od15lat;Horror119minut
Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż – sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podawał. Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria.
20:15 22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

OBCE NIEBO

Polska; od 16 lat ; Dramat/Thriller 107 min

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę i oddaje rodzicom zastępczym. Miłość córki do matki zostaje wystawiona na próbę. Rodzice muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa.

11:15 16:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 89 min

Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów

2D 12:00 14:00

3D 9:15 11:15 15:45 18:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *