Cinema 3D (REPERTUAR 23-29.01)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 13 do 29 stycznia.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 23 do 29 stycznia.

Siódmy syn 3D

USA, od 15 lat; fantasy/ 102 min

Tom Ward, siódmy syn siódmego syna, zostaje oddany do stracharza – tajemniczego mężczyzny broniącego granic Hrabstwa przed mrokiem. Wkrótce po tym chłopak będzie musiał stoczyć najważniejszy pojedynek w swoim życiu. Czy wyjdzie z niego cało? Czy wygra z mrokiem? Czy podejmie odpowiednią decyzję mającą zadecydować o jego życiu?

10.00, 14.45, 16.15, 18.45, 21.00

 

Bezwstydny Mortdecai

USA, od 15 lat; komedia/ 100 min

Komedia kryminalna z Johnnym Deppem w tytułowej roli. Partnerują mu Ewan McGregor oraz Gwyneth Paltrow. Za reżyserię odpowiedzialny jest David Koepp („Sekretne okno”,”Bez hamulców”).

11.30, 14.00, 17.45, 20.00

 

Carte Blanche

Polska, od 15 lat; obyczajowy/ 100 min

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

13.45, 18.30, 20.45

 

Hiszpanka

Polska, od 15 lat; dramat/ 117 min

Jeden z z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków Ignacy Jan Paderewski (Jan Frycz) w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko – dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem. 

19.15

 

Wkręceni 2

Polska, od 15 lat; komedia/ 95 min

Druga część przebojowej komedii z 2014 roku. Za kamerą ponownie Piotr Wereśniak („Och Karol 2”), a na ekranie gwiazdy polskiego kina Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Anna Mucha.

12.45, 15.15, 17.15, 22.00

 

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D/3D

USA, b.o.; familijny/animowany/ 76 min

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…

2D – 9.15. 11.00, 17.00

3D – 12.15, 16.00

 

Uprowadzona 3

Francja, od 15 lat; akcji/thriller/kryminał/ 108 min

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego, Bryan znów będzie musiał zrobić użytek ze „swych wyjątkowych umiejętności”, by dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy…

22.15

 

Paddington

Francja/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/ 95 min

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.

9.30, 12.30

 

Hobbit: Bitwa pięciu armii 3D dubbing

Nowa Zelandia, od 12 lat; fantasy/ 144 min

Trzecia część opowieści o niebezpiecznej wyprawie podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto. Nadszedł czas, aby Bilbo Baggins wywiązał się ze swej części umowy, którą zawarł z towarzyszami podróży.

9.30

 

Cinema 3D zastrzega prawo zmian repertuarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *