Cinema 3D (REPERTUAR 23.-29.10.)

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 23 do 29 października oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych – Męskiego Kina i Opery.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 23 do 29 października oraz zapowiedź wydarzeń specjalnych.

WYDARZENIA SPECJALNE:

SPECTRE – POKAZY PRZEDPREMIEROWE

Cinema 3D w Świdnicy specjalnie dla Państwa przygotowało aż trzy pokazy przedpremierowe najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Już teraz bilety na to wydarzenie dostępne w kasach kina. Premiera natomiast 6 listopada. Serdecznie zapraszamy!

5 Listopad 2015r – godziny 19:00 20:30 22:15

Bilety już w sprzedaży!

 

PORANEK FAMILIJNY – 24.10.2015 o godz. 10:00

Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poranki Familijne” czyli doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu dla rodziców i ich pociech. Tym razem zobaczyć będzie można na dużym ekranie takie polskie bajki jak „Miś Kudłatek”, „Na Lodzie” oraz doskonale znany wszystkim „Reksio – swat”. Po seansach na wszystkie dzieci czekają gry i zabawy językowe organizowane przez szkołę językową SMART a na rodziców na dobry początek dnia kawa i herbata.

Bilety w cenie 10zł

 

PREMIERY:

UGOTOWANY – 23.10.2015r

USA; od 12 lat ; Komedia/Dramat 100 min

Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy, kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin?
15:00 18:00 20:45

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

11 MINUT – 23.10.2015r

Polska/Irlandia; od 16 lat ; Thriller psychologiczny 81 min

Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona – aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, sprzedawca hot dogów z mroczną przeszłością, sfrustrowany uczeń w ryzykownej misji, alpinista naprawiający hotelowe okna, uliczny malarz, ekipa pogotowia ratunkowego z zaskakującym problemem, dziewczyna z psem, grupa zakonnic. Przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.
9:45 19:15 21:15

 

PIOTRUŚ. WYPRAWA DO NIBYLANDII 2D/3D – 23.10.2015r

USA; od 7 lat ; Przygodowy/Fantasy/Familijny 111 min

„Piotruś Pan” to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie – zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.
2D 12:00 17:00

3D 9:30 14:30 19:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

CRIMSON PEAK: WZGÓRZE KRWI – 23.10.2015 r.

USA;od15lat;Horror119minut
Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż – sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podawał. Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria.
15:45 20:15 22:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

 

PAKT Z DIABŁEM

USA; od 16 lat ; Akcja/Kryminał/Dramat 122 min

John Connolly i James „Whitey” Bulger jako chłopcy dorastali razem na ulicach południowego Bostonu. Teraz jako dorośli mężczyźni spotkają się ponownie. Connolly pracuje w bostońskim biurze FBI, a Whitey został ojcem chrzestnym irlandzkiej organizacji mafijnej. Mężczyźni rozpoczynają współpracę w celu zdemaskowania i zniszczenia włoskiej mafii, co ma zapewnić ochronę Whitey’owi. Wkrótce układ wymyka się bohaterom spod kontroli. 

16:00

 

 

DEMON

Polska; od 16 lat ; Thriller/Obyczajowy/Dramat 94 min

Piotr (Itay Tiran), nazywany przez przyjaciół Pytonem, przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą (Agnieszka Żulewska). W starym domu otrzymanym w prezencie od przyszłego teścia (Andrzej Grabowski) zamierza urządzić rodzinne gniazdko dla siebie i narzeczonej. Plany komplikują się, gdy w przeddzień wesela mężczyzna znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. W trakcie oględzin dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Piotr traci przytomność, a po odzyskaniu świadomości odkrywa, że jego makabryczne znalezisko zniknęło, a on sam nie potrafi przypomnieć sobie niczego z ostatnich godzin. Tymczasem rozpoczyna się wesele. Zaproszeni na ceremonię goście, na czele z bratem Żanety – Jasnym (Tomasz Schuchardt) dostrzegają, że z panem młodym zaczyna dziać się coś niepokojącego…

11:45

 

OBCE NIEBO

Polska; od 16 lat ; Dramat/Thriller 107 min

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę i oddaje rodzicom zastępczym. Miłość córki do matki zostaje wystawiona na próbę. Rodzice muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa.

10:00 13:30 18:30

 

 

SYPIAJĄC Z INNYMI

USA; od 16 lat ; Komedia romantyczna 95 min

Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze. Na kilometr widać, że są dla siebie stworzeni, tylko oni wciąż tego nie wiedzą. Może wszystko by się zmieniło, gdyby tylko przestali sypiać z innymi…

14:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 89 min

Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów

2D 9:15

3D 11:15 17:15

 

THE WALK: SIĘGAJĄC CHMUR 3D

USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 12 min

Film ” The Walk. Sięgając chmur ” to film biograficzny przedstawiający historię Philippe’a Petita, francuskiego artysty-linoskoczka. Za reżyserię odpowiada Robert Zemeckis („Powrót do przyszłości”, „Forrest Gump”), w głównych rolach występują Joseph Gordon-Levitt, Charlotte Le Bon oraz Ben Kingsley. To prawdziwa historia. Film oparty został na podstawie powieści Philippe’a Petita „TO REACH THE CLOUDS”. W roli głównej występuje Joseph Gordon-Levitt jako młody marzyciel, który porwał się na niemożliwe: nielegalny spacer na linie pomiędzy wieżami WTC. Dotychczas 12 osób stanęło na Księżycu, lecz tylko jeden człowiek pokonał tę ogromną przestrzeń pomiędzy wieżami WTC. Wspierany przez swego mentora Pape Rudy’ego (Ben Kingsley) i międzynarodową ekipę pomocników Petit pokonał niezliczone przeszkody (w tym tarcia, zdrady przyjaciół, sytuacje, gdy realizacja projektu „wisiała na włosku”), aby zrealizować swój plan. Robert Zemeckis użył najnowszej technologii, aby stworzyć emocjonującą opowieść, w której najważniejsze są przeżycia bohaterów.
3D 12:30

Cinema 3D zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *