Cinema 3D (REPERTUAR 15-21.05)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 15 do 21 maja.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 15 do 21 maja.

 

PREMIERY

 

APARTAMENT – premiera 15.05.2015 r.

Polska; b/o; Dokument 71 min

Apartament, będąc świadkiem upływających dni Świętego, zamilkł na wieki wraz z ostatnim wypowiedzianym słowem przez Jana Pawła II. Zamknięty na klucz skrywa nie tylko dobrze nam znane historie, ale obrazy, które po raz pierwszy od przekroczenia przez Świętego progu swojego nowego domu 16 października 1978 z ogromną odwagą zostaną wypowiedziane. Słowa schowane, pielęgnowane i z najwyższym honorem zbudują obraz prawdziwej przestrzeni życia Ojca Świętego, pozostawiając wrażenie odkrywania na nowo znaczenia słowa „Apartament”.

9.15, 11.15, 13.45, 16.00, 18.00

 

 

WIEK ADALINE – premiera 15.05.2015 r.

USA; od 12 lat; Melodramat 112 min

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

15.45, 18.15, 20.45

 

GORĄCY POŚCIG – premiera 15.05.2015 r.

USA; od 12 lat; Komedia/ Akcja 87 min

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Ten komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych „Millerów”!

14.00, 19.45, 21.45

 

PITCH PERFECT 2 – premiera 15.05.2015 r.

USA; od 12 lat ; Komedia/ Muzyczny 115 min

Film „Pitch Perfect 2” to kontynuacja przygód żeńskiej grupy wokalnej. Za kamerą stanęła Elizabeth Banks („Movie 43”), a w głównych rolach powrócą Anna Kendrick, Rebel Wilson oraz Brittany Snow.

11.15, 15.30, 17.15, 19.45

 

SEKRETY MORZA

Dania/Irlandia; b/o; Animowany/Fantasy/Familijny; 93 min

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar złego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta, które uważa za bardziej odpowiednie miejsce dla nich do życia. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją do skrzyni, wktórej znajduje niezwykły płaszcz. Sirsza rozpocznie podróż, dzięki której zrozumie, kim jest i co stało się z ich mamą. W wędrówce pomaga jej starszy brat, tajemnicze świetliki oraz pół ludzie, pół foki. Wspólna podróż pomoże odkryć rodzeństwu łączącą ich więź i siłę, która tkwi w rodzinie.

9.15, 12.15

 

AVENGERS: CZAS ULTRONA

USA; od 7 lat ; /Fantasy/Akcja/Przygodowy; 141 min

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

3D Dubbing 9.15, 11.00, 14.15

3D Napisy 17.45, 20.45, 22.15

 

UPS! ARKA ODPŁYNĘŁA

Belgia/Irlandia/Luxemburg/Niemcy; b/o; Animacja 85 min

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz stadem gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

2D 13.15

3D 9.15

 

Cinema 3D zastrzega prawo zmian w repertuarze

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *