Cinema 3D (REPERTUAR 10-16.04)

kino

kinoSprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 10 do 16 kwietnia i zapowiedź wydarzenia specjalnego – pokaz musicalu.Showa Boat.

Sprawdź jakie filmy będzie można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od 10 do 16 kwietnia i zapowiedź wydarzenia specjalnego – pokaz musicalu.Showa Boat.

WYDARZENIE SPECJALNE

Musical SHOW BOAT

Od 12 lat; Musical 144 min

Opowieść o życiu na rzece Mississippi w latach 1880-1920. Wzruszająca historia miłosna i jednocześnie bolesne wspomnienie o gorzkich czasach rasistowskich. Ta megaprodukcja reżyserki Francesci Zambello to „zwycięskie, stylizowane i kolorowe przedstawienie prowadzone w szybkim tempie ku radości wrażliwej widowni, która wiwatuje głośno i długo” (Chicago Classical Review). Obszerny dorobek Jeroma Kern-Oscara Hammerstein II, obejmujący taką klasykę piosenki jak „Ol’ Man River”, „Can’t Help Lovin’ Dat Man”, „Make Believe” oraz „You Are Love”, rozbrzmiewa olśniewająco „pod władczą batutą maestra musicalu – Johna DeMain” (Chicago Tribune). „Nikt nie może tego przegapić” (Chicago Sun-Times). Zgodnie ze zdaniem głównego reżysera Davida Gockley, „Show Boat będzie wykonywane w wielkim stylu operowym, w sposób zgodny z wyobrażeniem twórców. Opera House to według mnie odpowiednie miejsce dla tak znamienitych klasycznych musicali, które wymagają czystego śpiewu pełnym głosem.” „Jedna znana wszystkim piosenka następuje po drugiej, tworząc interesującą tkankę składającą się z amerykańskiej kultury popularnej” – Chicago Tribun

16 kwietnia, godz. 20:00, bilet normalny – 35zł, grupy zorganizowane – 30zł, grupy szkolne – 25zł

PREMIERY

SZYBCY I WŚCIEKLI 7

Japonia ,USA; od 15 lat; Akcja/Kryminał 140 min

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.

Pokaz premierowy: 10.04 godz. 00.01

12.00, 15.00, 16.00, 17:00, 19.00, 20.00, 22.00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

DOM 2D\3D

USA; b/o; Animacja/Familijny/Przygodowy 94 min

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak „Shrek” i „Madagaskar”. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.

2D 10.00, 13.15

3D 9.15, 11.30, 13.45, 15.30, 17.45

SELMA

USA, Wielka Brytania; od 12 lat; Biograficzny/Dramat/Historyczny/ 127 min

Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe, działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George’a Wallace’a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowej demonstracji, sprawia, że do Selmy z całego kraju ściągają ogromne rzesze ludzi o różnym kolorze skóry i wyznaniu. W stronę Montgomery kieruje się wielotysięczny tłum, któremu przewodzi sam King. Prezydent USA, Lyndon Johnson (Tom Wilkinson) świadomy, że gubernator Wallace zrobi wszystko, by demonstranci nie zaznali spokoju, gorączkowo szuka rozwiązania, które pozwoli uniknąć rozlewu krwi i szeroko relacjonowanej przez media katastrofy wizerunkowej demokratycznej Ameryki

12.15, 20.30, 21.45

ZE WSZYSTKICH SIŁ

Francja, Belgia; od 15 lat; Dramat/ 86 min

Film „Ze wszystkich sił” to dramat w reż. Nilsa Taverniera. W rolach głównych zobaczyć możemy m.in. Fabien Heraud czy Jacquesa Gamblina. Film opowiada historię pełnego poczucia humoru i uroku osobistego 17-letniego Juliena który z powodu porażenia mózgowego jest przykuty do wózka inwalidzkiego. Aby na nowo zbudować relację z ojcem, chłopak namawia go na wspólny udział w triatlonie „Ironman” w Nicei.

09.15, 11:15, 15.00, 18.15, 19.45

HITY

FRU!

Francja; ; b.o.; animowany/ familijny/ komedia/ 90 min

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!

2D 10.00

Cinema 3D zastrzega prawo zmian w repertuarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *