CIEKAWOSTKI. Czy prasowanie może być przyjemne?

prasowanieW majowe weekendy Wrocławianie będą mieli okazję odkryć wszystkie tajniki prasowania oraz dowiedzieć się, jak dbać o swoją garderobę. Na terenie Parku Handlowego Bielany odbędą się pokazy znanego na pięciu kontynentach, docenianego przez projektantów mody, a przede wszystkim niezastąpionegow codziennych obowiązkach domowych systemu do prasowania LAURASTAR.

W majowe weekendy Wrocławianie będą mieli okazję odkryć wszystkie tajniki prasowania oraz dowiedzieć się, jak dbać o swoją garderobę. Na terenie Parku Handlowego Bielany odbędą się pokazy znanego na pięciu kontynentach, docenianego przez projektantów mody, a przede wszystkim niezastąpionegow codziennych obowiązkach domowych systemu do prasowania LAURASTAR.

 

prasowanieKonsultanci LAURASTAR nauczą m.in. jak w 1,5 minuty wyprasować koszulę oraz zaprasować kant męskich spodni. Powiedzą jak nie zniszczyć bluzki z cekinami i nadrukami. Przedstawią łatwy sposób odświeżenia marynarki oraz dezynfekcji dziecięcych ubrań i zabawek.

Podczas spotkań odwiedzający Park Handlowy Bielany zapoznają się z limitowaną edycją desek zaprojektowanych z okazji obchodów 30-lecia marki. Co więcej, z tej okazji producent przygotował specjalne rabaty.

LAURASTAR X1 to żelazko ultralekkie, bardzo komfortowe w użyciu. Inteligentna funkcja automatycznej pary pod stałym ciśnieniem 3,5 Bara umożliwia szybkie prasowanie, a  jej podwójna ilość zapewnia trwałe rezultaty, bez wilgotnych śladów. Teflonowa stopka zapobiega przypalaniu tkanin oraz oparzeniu się.

 

Czy prasowanie może być przyjemne?

Zdecydowanie tak, szczególnie gdy poświęcimy na nie o połowę mniej czasu. Dzięki LAURASTAR można stworzyć domowe studio prasowania. Aby mieć idealnie wyprasowane ubrania, już nie trzeba będzie zanosić ich do magla i pralni chemicznych.

LAURASTAR jest światowym liderem w produkcji profesjonalnych systemów do prasowania. Wielokrotnie nagradzana za jakość, innowacyjność, wzornictwo, a także troskę o środowisko. W 2009 roku do puli jej nagród i wyróżnień trafiła kolejna już Best Design Award. Potentat na światowym rynku systemów do prasowania, w tym roku obchodzi swoje 30 urodziny. Jakość zobowiązuje, dlatego LAURASTAR nie ustaje na drodze doskonalenia technologii, bezpieczeństwa i oryginalnego stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *