Ciało kobiety w bagażniku spalonego bmw

policja1

policja1Ciało kobiety odnaleziono w bagażniku spalonego bmw we wsi Parole koło Nadarzyna (woj. mazowieckie). Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo – dowiedziało się „Życie Warszawy”. Sprawę bada pruszkowska prokuratura.

Ciało kobiety odnaleziono w bagażniku spalonego bmw we wsi Parole koło Nadarzyna (woj. mazowieckie). Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo – dowiedziało się „Życie Warszawy”. Sprawę bada pruszkowska prokuratura.policja1

Spalone auto odnalazł w niedzielę w lesie we wsi Parole mężczyzna uprawiający jogging.Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci przeszukali wrak. W bagażniku auta znaleźli zwęglone zwłoki.Ze wstępnych ustaleń biegłych wynika, że ofiarą jest kobieta. Jej tożsamość nie jest jeszcze znana, pomogą ją ustalić badania DNA, których przeprowadzenia chcą pracujący nad sprawą prokuratorzy. Zwęglone ciało ma także zostać porównane z odciętymi dłońmi, które znalazł przed tygodniem w lasku przy ul. Myśliborskiej na warszawskiej Białołęce przypadkowy mężczyzna. Ustalono już, że były to ręce kobiety.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *