Bridgestone Road Show

ZAPOWIEDZ_WROCLAW

ZAPOWIEDZ_WROCLAWWROCŁAW. Jak prowadzić auto w trudnych warunkach atmosferycznych? Dowiesz się uczestnicząc w iprezie Bridgestone Road Show na Wrocławskich Bielanach. Jak prowadzić auto w trudnych warunkach atmosferycznych? Dowiesz się uczestnicząc w iprezie Bridgestone Road Show na Wrocławskich Bielanach.

ZAPOWIEDZ_WROCLAW

Czy opony w Twoim samochodzie są bezpieczne? Jak prowadzić auto w trudnych warunkach atmosferycznych? Jakie są najnowsze produkty rynku oponiarskiego? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także wiele innych znajdziesz na specjalnej imprezie, która odbędzie się w dn. 27 – 29 maja w Parku Handlowym w Bielanach Wrocławskich ul. Czekoladowa 9.

 

Bridgestone Road Show, to impreza organizowana przez jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Każdy uczestnik znajdzie tam mnóstwo atrakcji motoryzacyjnych, a przede wszystkim fachowego wsparcia dotyczącego bezpieczeństwa oraz ekologicznych rozwiązań dla każdego użytkownika pojazdu.

miasteczko_roadshow

 

Na terenie CH M1 zbudowane zostanie miasteczko firmy Bridgestone. To co istotne warto przyjechać tam swoim autem, bo do dyspozycji kierowców czekać będą specjaliści Bridgestone, którzy przeprowadzą diagnostykę opon i wystawią aktualną kartę kontroli ogumienia. Swoje umiejętności każdy kierowca będzie mógł sprawdzić na specjalnych symulatorach jazdy, imitujących zmieniające się warunki drogowe. Nie zabraknie również prezentacji nowych ekologicznych produktów japońskiego koncernu, w tym super-nowości, opony Ecopia EP150, czy licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

Na nudę nie będą narzekać także najmłodsi. Na nich czekać będzie specjalna strefa z miasteczkiem drogowym i rowerowym, a także kącik plastyczny, malowanie twarzy, do wygrania – moto-upominki.

 

 

Swoją strefę w miasteczku Bridgestone będą mieć także odwiedzający imprezy dziennikarze. Otrzymają oni wszelkie informacje na temat: nowości produktowych Bridgestone w Polsce, ekologicznej rodziny opon Ecopia, a także dane dotyczące projektu Tyre Safety, którego elementem jest odbywająca się w weekend impreza. Celem Tyre Safety jest zwiększenie bezpieczeństwa na drodze poprzez edukację kierowców z zakresu odpowiedniej eksploatacji opon. Inżynierowie koncernu opracowali kilka zasad, które mogą zdecydowanie zwiększyć bezpieczeństwo polskich kierowców.

 

Zapraszamy 

Wrocław 27-29 maja 2011 Park Handlowy Bielany, Bielany Wrocławskie, ul.

Czekoladowa 9, 55-040 Kobierzyce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *