Brązowe Gimnazjum nr 3

gim3reczna

gim3recznaDobrze spisali się piłkarze ręczni Gimnnazjum nr w Świdnicy w finale dolnośląskiej Gimnazjady. Zespół trenera Krzysztofa Terebuna wywalczył trzecie miejsce.

Dobrze spisali się piłkarze ręczni Gimnnazjum nr w Świdnicy w finale dolnośląskiej Gimnazjady. Zespół trenera Krzysztofa Terebuna wywalczył trzecie miejsce.

W zawodach rozegranych 29 kwietnia w Lubinie wystąpili mistrzowie strefy wałbrzyskiej, legnickiej, wrocławskiej i jeleniogórskiej. O parach półfinałowych decydowało losowanie. To nie było szczęśliwe dla świdniczan, bowiem trafili oni na późniejszych triumfatorów – uczniów z Lubina. Po zaciętym boju Gimnazjum nr 3 uległo 18:20, ale w meczu o trzecie miejsce pewnie pokonało Gimnazjum z Bolesławca 22:11. W finale Lubin okazał się lepszy od szkoly z Wrocławia.gim3reczna

Najlepszym zawodnikiem świdnickiej drużyny wybrano Rafała Kopyciaka. Gimnazjum nr 3 grało w składzie: Matlęga, Korbut – Chmiel, Ingram, Kopyciak, Kulon, Marcinkowski, Paleń, Starosta, Trzpil, Wieczorek, Zaremba, Bal, Fiłonowicz, Kryśpiak, Szymański.

Przypomnijmy, że od kilku lat w Gimnazjum nr 3 działa współfinandowany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce Gimnazjalny Ośrodek Piłki Ręcznej.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *