Bogactwo wielkanocnych dekoracji (FOTO)

 

Zapach wiosennych dekoracji oraz wypieków można było wyczuć przed świętami w trzech budynkach należących do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Dyrektor szkoły Beata Jankiewicz odwiedziła każdą klasę i grupę przedszkolną. Były życzenia świąteczne i słowa refleksji oraz podziękowania dla uczniów i wychowawców za pięknie i kolorowo przystrojone sale. Odświętny strój i rozmowy o polskich tradycjach wielkanocnych, wypełniły lekcje.

Uczniowie ze starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum, również bardzo się starali, by ich zaangażowanie i artystyczny polot zostały docenione przez szkolną komisję, która oceniała ich pracę przyznając punkty w „Rankingu Klas”.

Po południu, także grono pedagogiczne spotkało się na tradycyjnym poczęstunku wielkanocnym, a obecny wśród nauczycieli i pracowników szkoły ks. proboszcz Marek Krysiak, skierował do wszystkich słowa pełne nadziei i optymizmu na ten zbliżający się wyjątkowy czas Wielkanocnych Świąt.

Podczas ostatnich „Drzwi otwartych” szkoły – 6 kwietnia – Samorządy Uczniowskie zorganizowały Kiermasz Wielkanocny, który zachwycał bogactwem pomysłów artystycznych, a widoczne to było w dekoracjach wykonanych różnymi technikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *