Blisko 6 tysięcy dla Krystiana

Zebrali 5559,00 złotych na rehabilitację swojego kolegi, organizując charytatywny „Rajd dla  Krystiana”. Mowa o uczniach Szkoły Podstawowej im. L. Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym, którzy wspólnie z nauczycielami, swoimi kolegami i rodzicami podarowali piękny dar serca. Bezinteresowną pomoc i realne wsparcie.

Obraz 006

Wspólnie ze współorganizatorami, partnerami i sponsorami zapraszamy na wspaniała zabawę z konkursami rodzinnymi, przejażdżkami konnymi, ścianką wspinaczkową, dmuchanymi zjeżdżalniami, badaniami poziomu cukru, cholesterolu, ciśnienia, badaniami prawidłowej postawy u dzieci, występów dzieci ze szkoły w Witoszowie Dolnym pt. „Mam talent”. To tylko niektóre atrakcje jakie czekają na wszystkich przybyłych do Witoszowa Dolnego, 12 czerwca od godziny 13.00 – zachęcają wspólnie Elżbieta Dudziak z LKP oraz Krzysztof Jas z GOKSiR.

Na zakończenie festynu odbędzie się losowanie nagród głównych. Serdecznie zapraszamy bez względu na wiek i pogodę. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wiele interesujących atrakcji.

12 czerwca 2016 r. plac przy centrum oświatowym w Witoszowie Dolnym, początek od g. 13.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *