Bił matkę

wiezienie

wiezienieZe stłuczeniem mózgu, złamanym nosem i potłuczeniami trafiła do szpitala w Świdnicy 56-letnia kobieta. Pobił ją syn. Mężczyzna jest już w areszcie.

 

Ze stłuczeniem mózgu, złamanym nosem i potłuczeniami trafiła do szpitala w Świdnicy 56-letnia kobieta. Pobił ją syn. Mężczyzna jest już w areszcie.

Gehenna kobiety trwała co najmniej dwa lata, ale sprawa ujrzała światło dzienne dopiero kilka dni temu. Mieszkanka małej wsi w gminie Strzegom była bita i zastraszana, ale nie chciała zgłosić sprawy do organów ścigania. Zrobili to jej krewni, gdy zobaczyli w jakim jest stanie po ostatnim napadzie agresji. – Pokrzywdzona odmówiła składania zeznań. Oparliśmy się więc na dokumentacji medycznej – mówi prokurator rejonowy Marek Rusin. wiezienie

32-letni syn kobiety podejrzewany jest o usiłowanie spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i znęcanie się. Przestępstwa zagrożone są kara od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Bezpośrednio po zatrzymaniu trafił do zakładu psychiatrycznego, ale od kilku dni przebywa już w areszcie. – Mężczyzna przyznał się do czynów. Tłumaczył, że po wypiciu alkoholu nie panuje nad sobą – informuje Marek Rusin.

(ram)

{fcomment}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *