Bezpieczne zakończenie i powitanie roku

Koniec starego roku i początek nowego przebiegał na dolnośląskich drogach bezpiecznie. Nie odnotowano też żadnych poważnych zdarzeń z użyciem petard oraz fajerwerków.

W zaledwie 8 wypadkach drogowych, do których doszło od 31 grudnia do południa 1 stycznia nowego roku, nikt nie zginął. W całym tym okresie nad bezpieczeństwem mieszkańców i osób przebywających w naszym regionie czuwali dolnośląscy policjanci. Nad bezpieczeństwem mieszkańców Dolnego Śląska oraz innych osób, którzy przywitali 2021 rok w naszym regionie, czuwali dolnośląscy policjanci. W działaniach udział wzięli funkcjonariusze pionu prewencji, ruchu drogowego oraz służb operacyjnych.

By było bezpiecznie, od 31 grudnia do południa 1 stycznia nowego roku, funkcjonariusze przeprowadzili łącznie ponad 1,5 tys. różnego rodzaju interwencji. Nie odnotowano także żadnych wypadków z użyciem petard i fajerwerków. Funkcjonariusze podczas służby ujawnili i zatrzymali łącznie 31 osób poszukiwanych.  Intensywną służbę pełnili także policjanci ruchu drogowego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. W ciągu omawianego okresu odnotowano zaledwie 8 wypadków. W zaistniałych zdarzeniach drogowych nikt nie zginął. Rannych zostało 11 osób. Podczas służby na drogach funkcjonariusze ujawnili i wyeliminowali z ruchu łącznie 35 osób, które mimo wielokrotnych apeli zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po wcześniejszym spożywaniu alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *