Bestialska próba zamordowania psa

pies

piesDo bestialskiego czynu posunął się prawdopodobnie właściciel psa, którego znaleziono 1 sierpnia na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Dzierżoniowie w rowie obok Metzelera. Próbował on utopić psa w smole.

 

Do bestialskiego czynu posunął się prawdopodobnie właściciel psa, którego znaleziono 1 sierpnia na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Dzierżoniowie w rowie obok Metzelera. Próbował on utopić psa w smole.pies

Jeszcze niedawno piękny i łagodny pies teraz wygląda strasznie. Trudno opisać, co zwierzę musiało przeżyć i jeszcze będzie przeżywało. Pies przeszedł traumę. Jest jednak pełny wiary w lepszy los. O tym, że nie był to przypadek, czy nieszczęśliwy wypadek świadczy fakt, że pies miał związane łapki.

Teraz przebywa w dzierżoniowskim Schronisku dla Zwierząt „Azyl”. Pracownicy próbują go oczyścić, co jest bardzo trudne. Został już poddany jednej narkozie i udało się częściowo ogolić i oczyścić grzbiet. Drugą narkozę można mu podać dopiero 3 sierpnia.

Jeżeli ktoś chciałby zająć się psem i przygarnąć go oraz otoczyć miłością i opieką powinien zgłosić się do Azylu. Udręczony pies zasługuje na lepsze życie.

Jeśli ktoś wiedziałby coś na temat tego zdarzenia, widział je lub rozpoznaje psa proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dzierżoniowie tel. 997 lub 74 832 22 22.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *