Będzie przełamanie ŚKPR-u?

Z nowym trenerem i nowymi nadziejami na przerwanie długiej serii porażek przystąpią do kolejnego ligowego meczu szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica. Okazja ku temu wydaje się wymarzona. Do Świdnicy przyjedzie MKS Kalisz, zespół, który wyjątkowo „leży” świdniczanom. W sześciu dotychczasowych konfrontacjach obu drużyn na poziomie I ligi ŚKPR przegrał tylko raz.

pilka7

MKS Kalisz podobnie jak ŚKPR w poprzednich sezonach występował w grupie B I ligi. W tym został przeniesiony do A, do której trafiły też Szare Wilki. To dobre rozwiązanie, bo mecze z kaliszanami zawsze elektryzowały kibiców i najczęściej kończyły się zdobyciem punktów przez świdniczan. Czy podobnie będzie i tym razem? Przekonamy się już w sobotę, 28 listopada. Początek m,eczu w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 18.00.

Warto nadmienić, że latem do zespołu znad Prosny przeniosło się dwóch zawodników ŚKPR-u: bramkarz Błażej Potocki i obrotowy Krzysztof Misiejuk. W Świdnicy zobaczymy prawdopodobnie tylko tego pierwszego, bowiem „Żelazo” – jak nazywano Misiejuka w Świdnicy ma kontuzjowany bark.

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – MKS Kalisz, sobota, 28 listopada, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18

11. kolejka (28/29.11.2015)
ŚKPR Świdnica – MKS Kalisz

Spójnia Gdynia – MKS Mueller Grudziądz

Meble Wójcik Elbląg – MKS Poznań

Real Astromal Leszno – SMS ZPRP, Gdańsk

Wolsztyniak – Polski Cukier Pomezania Malbork

Warmia Traveland Olsztyn – Wybrzeże Gdańsk

Wisła Orlen II Płock – Sokół Browar Kościerzyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *