Będzie kolejny „Niezwyczajny”?

W ubiegłych latach to Julianna Zapart, harcerska instruktorka ze Świdnicy oraz uczennica II LO w Świdnicy, Aleksandra Karwala z Grodziszcza zostały laureatkami plebiscytu Związku Harcerstwa Polskiego „Niezwyczajni”. W tym roku szansę na pójcie śladami koleżanek ma świdnicki harcmistrz Michał Działowski.

Niezwyczajny

„Niezwyczajni” 2016 wybierani są w sześciu kategoriach: Wspieranie drużynowego z poziomu hufca, Wspieranie drużynowego z poziomu szczepu, Wspieranie rozwoju instruktorskiego drużynowych, Kształcenie drużynowych, Na granatowym szlaku i Efektywne zarządzanie hufcem.

Michał Działowski został nominowany w kategorii „Wspieranie drużynowego z poziomu hufca”. W uzasadnieniu można przeczytać: „Łączy rolę drużynowego 23. Świdnickiej Gromady Zuchowej „Leśne duszki” z funkcją członka komendy hufca, który w zakresie swoich działań ma rzecznictwo spraw drużynowych zuchowych i koordynowanie przedsięwzięć tej metodyki w hufcu. Wdrożył w hufcu swój autorski projekt stażu dla osób, które w przyszłości chciałyby prowadzić własne gromady. Umiejętnie i samodzielnie promuje działania metodyki zuchowej w mediach lokalnych”.

Ogłoszenie finalistów piątej edycji Plebiscytu ZHP „Niezwyczajni” odbędzie się podczas gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej, którą zaplanowano na 27 lutego.

Oddaj głos na Michała!

Jeszcze przez jeden dzień można głosować na świdniczanina. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 15 lutego do godz. 23.59.

Jeden internauta może oddać głos na jedną nominację w każdej z 6 kategorii. Ilość głosów jest utajniona przez cały okres głosowania. Wynik plebiscytu składa się z głosowania internetowego oraz głosów kapituły o wadze 1:1.

Aby zagłosować należy wejść na stronę internetową www.zhp.pl/niezwyczajni.

(BFG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *