Beata Szydło w Świdnicy

Trudno było zrozumieć, co Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera, mówiła do mieszkańców Świdnicy. Po pierwsze dlatego, że kiepskie było nagłośnienie. Ponadto kilkuosobowa grupa mężczyzn skutecznie zagłuszała przemówienie głośno pytając „Gdzie jest Antoni?”. 

beataszydlo

Nie ulega jednak żadnym wątpliwościom, że kandydatka na premiera ma w naszym mieście wielu zwolenników. Udowodnili to licznie przychodząc do Rynku. Młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni, samotni i z dziećmi. Przekrój społeczny był bardzo duży. Każdy chciał zobaczyć prawa rękę Jarosława Kaczyńskiego i autorkę zwycięskiej kampanii prezydenta Andrzeja Dudy. Wchodzącą do Rynku posłankę PiS tłum przywitał głośnym okrzykiem „Beata, Beata”. Gdy kandydatka na premiera zaczęła przemawiać kilkuosobowa grupa mężczyzn zaczęła gwizdać i skandować „Gdzie jest Antoni?”. Nie przestawali mimo próśb posłanki Anny Zalewskiej, która podeszła do nich osobiście. Co więcej zrobiła to również nawet sama kandydatka. – Dlaczego Panowie tak krzyczycie? Na kogo będziecie głosować? – pytała bezpośrednio Beata Szydło. – Nie jesteśmy za nikim, ale przeciwko PiS-owi – odpowiedział jeden z mężczyzn i znów zaczął gwizdać.

Podczas tej krótkiej wizyty mało kto usłyszał, co miała do powiedzenia kandydatka na premiera. Powodem było głównie fatalne nagłośnienie. Dla nas zrobiła wyjątek udzielając szczerego wywiadu. Czy Beata Szydło myślała o zrezygnowaniu z polityki? A może przez nią płakała? Czy zdarza się jej przeklinać? Dowiecie się czytając poniedziałkowe wydanie „Wiadomości Świdnickich”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *