Będą kary za nielegalne oklejanie

ogloszenia

ogloszeniaPrzypadki nielegalnie wklejanych ogłoszeń będą kierowane do Komisariatu Policji w celu wyciągnięcia konsekwencji karnych.

Przypadki nielegalnie wklejanych ogłoszeń będą kierowane do Komisariatu Policji w celu wyciągnięcia konsekwencji karnych.

ogloszenia

 

Urząd Miejski w Strzegomiu ostrzega mieszkańców gminy, by nie oklejali fasad mieszkaniowych, ogrodzeń, słupów, lamp i wiat przystankowych ogłoszeniami, plakatami czy afiszami. Służą temu specjalne tablice oraz słupy ogłoszeniowe.

Jeżeli przy naklejaniu ogłoszeń w nielegalnym miejscu dojdzie dodatkowo do uszkodzenia ściany, płotu lub innego podłoża, to sprawca odpowie zarówno za nielegalne oklejenie, jak i za uszkodzenie mienia. Karze podlega także zaklejenie innego ogłoszenia, czy też zaklejenie znaku ostrzegawczego.

Uczyńmy miejsce, w którym żyjemy, mieszkamy i tworzymy – czystym uporządkowanym i pięknym. Wtedy nasze życie będzie radośniejsze i przyjemniejsze. Każdy z nas może coś w tym względzie zrobić i mieć osobisty wpływ na czystość w gminie – apelują urzędnicy.

oprac. mit,

foto: UM Strzegom

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *