Bądź zdrów! Cykl wykładów w Świdnicy

Bądź zdrów – to tytuł serii wykładów, które są organizowane w Świdnicy po raz pierwszy. Mają one na celu polepszyć jakość naszego życia.

zdrowie

W ramach cyklu przewidziano osiem spotkań. Pierwszy wykład odędzie się 13 lutego i będzie dotyczyć zdrowia, ale w innym kontekście. Uczestnicy dowiedzą się, czego o zdrowiu nie wiedzą.

Kolejny wykład już w sobotę i niedzielę. Będzie na nim mowa o depresji, co oznacza to słowo i jak się przed nią chronić. Kolejne tematy spotkań to: uzależnienia, aktywność, sen, odżywianie, relacje i zaufanie.

Wykłady pomogą Państwu odkryć wiele ciekawych informacji o tym, jak dbać o zdrowie własne i innych. Program ten oparty został na zakresie ośmiu zasad zdrowia, które od lat są zalecane i promowane – tłumaczy Andrzej Majewski, który prowadzi wykłady.

Podczas spotkań będzie mowa między innymi o tym, jak zdrowy styl życia przynosi długotrwałe efekty i dlaczego należy ćwiczyć, racjonalne się odżywiać, odpowiednio zadba o odpoczynek i jak rozpoznać pierwsze objawy depresji.

Ponadto powiemy, co mają wspólnego ze zdrowiem nasze relacje z innymi ludźmi i jak znaleźć zaufanie, w tym niepewnym świecie – dodaje wykładowca.

Wykłady odbywają się do 6 marca w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 16.00 w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Jagiellońskiej 3 w Świdnicy. Wstęp wolny.

(BFG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *