Awaria sieci ciepłowniczej

ddzcieplo

ddzcieploSpółdzielnia Mieszkaniowa w Bielawie informuje mieszkańców, że w czwartek 20 grudnia w godzinach popołudniowych w wyniku podwyższonego ciśnienia nastąpił ubytek wody na sieci ciepłowniczej. Konieczne stało się wyłączenie kotła.
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielawie informuje mieszkańców, że w czwartek 20 grudnia w godzinach popołudniowych w wyniku podwyższonego ciśnienia nastąpił ubytek wody na sieci ciepłowniczej. Konieczne stało się wyłączenie kotła.
ddzcieplo
Po uzupełnianiu wody, rozpoczęto włączanie ogrzewania osiedli fragmentami, począwszy od tych części, gdzie sieć była najnowsza i prawdopodobieństwo powstania awarii było najmniejsze. W ten sposób zostało ustalone miejsce ubytku. Okazało się, że przyczyną awarii było rozszczelnienie ciepłociągu w rejonie os. Małego. Właściciel sieci spółka BARL (Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego) stara się obecnie szczegółowo zlokalizować miejsce awarii. Do czasu jej usunięcia nie będą ogrzewane budynki na os. Małym przy ul. Żeromskiego i budynki przy ul. Handlowej. Pozostałe osiedla już są ogrzewane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *