Aqua-Zdrój na ostatniej prostej

aqua_zdroj1

aqua_zdroj1Ogromnego przyspieszenia nabrały prace przy budowie kompleksu Aqua-Zdrój. Budowlańcom robota pali się w rękach i efekty widać gołym okiem. Do końca roku wszystko ma być gotowe „pod klucz”. Może nawet ciut wcześniej.

Ogromnego przyspieszenia nabrały prace przy budowie kompleksu Aqua-Zdrój. Budowlańcom robota pali się w rękach i efekty widać gołym okiem. Do końca roku wszystko ma być gotowe „pod klucz”. Może nawet ciut wcześniej.aqua_zdroj1

Gotowe są już zjeżdżalnie rurowe, posadzka w hali widowiskowej, montowane jest wyposażenie w hotelowych pokojach. Inwestycja na Ratuszowej nabrała wreszcie odpowiedniego tempa. Na budowie centrum rekreacyjno-sportowego Aqua-Zdrój pracuje obecnie około 450 osób. To o 300 więcej niż na początku roku. – Jesteśmy na etapie prac wykończeniowych – mówi prezes spółki Aqua-Zdrój, Bogdan Stanek. – W porównaniu do tego co było w marcu widać, że zrobiliśmy bardzo duży krok naprzód. Wykonawca stara się by, inwestycję ukończyć jak najszybciej, dbając przy tym o najwyższy poziom wykonywanych prac – mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Fot. użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *