Apel o pomoc dla pogorzelców

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla pogorzelców. Pięcioosobowa rodzina w wyniku pożaru, który miał miejsce wczoraj, 20 stycznia, straciła praktycznie cały dobytek swojego życia.  

Dariusz Sienko

Poniżej treść apelu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy.

Szanowni Państwo!

W związku z pożarem, jaki nawiedził rodzinę z ul. Kilińskiego w nocy z dnia 20 na 21 stycznia 2016 roku dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy wraz z poszkodowanymi zwraca się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o nieodpłatne przekazanie darów rzeczowych.

Po konsultacjach z poszkodowanymi (rodzice i troje dzieci – dziewczynki w wieku 3, 4 i 11 lat – nasza uczennica z klasy IV) ustalono, że najbardziej potrzebne są: odzież dla dziewczynek 3, 4 i 11 letniej, rodziców, pościel, ręczniki, środki czystości, czyszczące środki chemiczne, tornistry, przybory szkolne, zeszyty, meble, sprzęt RTV, AGD. Z uwagi na ogromne straty poszkodowani liczą na każde wsparcie. Nawet najmniejsza forma pomocy przyczyni się do poprawy tragicznej sytuacji rodziny dotkniętej pożarem.

Jesteśmy głęboko przekonani, że odpowiedzą Państwo solidarnie i życzliwie na podjętą inicjatywę, za co poszkodowani z całego serca będą wdzięczni. W sprawie przekazania darów prosimy kontaktować się pod numerami telefonów: 794 058 007 oraz w Szkole Podstawowej nr 6 ul. Wodna 5-7 tel. 74 8520585, lub e-mail: sp6swidnica@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *