Akrobatyczny sukces w Estonii (FOTO)

Z bardzo dobrym drugim miejscem wróciły z Estonii młode zawodniczki Polonii Świdnica. Podopieczne Anny Kozieł wzięły udział w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju  Open Tallinn 2016.

akrobatyka-2

Impreza z udziałem reprezentantów kilkunastu państw odbyła się od 16 do 20 listopada. Polonia Świdnica wystawiła do boju trójkę żeńską w składzie: Amelia Cieślak, Roksana Niedziałkowska i Karolina Kozieł. Dziewczęta występujące w kategorii 11-16 lat zaliczyły bardzo udany start i mocnej konkurencji zajęły drugie miejsce.

– Warto nadmienić, iż zawody odbyły się na wysokim poziomie akrobatycznym. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe pani Renacie Cieślak,  Zdzisławowi Paździorze i lekarzowi stomatologii Patrykowi Pieszko, a w szczególności wójt gminy Świdnica Teresie Mazurek i prezydent Świdnicy Beacie Moskal-Słaniewskiej za wsparcie finansowe, bez którego nie mogłybyśmy osiągnąć międzynarodowego sukcesu sportowego – komentuje trenerka Anna Kozieł.

Akrobatki Polonii podkreślają, że w Estonii promowały nie tylko Świdnicę, ale również gminę. Dwie z trzech zawodniczek uczą się na co dzień w szkołach w Lutomi Dolnej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *