AIDA, premiery i pokazy przedpremierowe w Cinema3D

AIDA Giuseppe Verdiego w ramach cyklu Klasyka Opery już w najbliższy czwartek, a na weekend dramat „Powrót”, komedia „Tata kontra tata” oraz mocne kino akcji „Psy mafii” – to najbliższe propozycje dla widzów kina CINEMA3D. Ale to nie wszystko, już w wielkanocny poniedziałek w kinie odbędą się pokazy przedpremierowe takich hitów, jak „Kung Fu Panda” oraz „Batman v Superman”.

Opera Giuseppe Verdiego

W ramach cyklu Klasyka Opery w CINEMA3D można obcować z największymi dziełami opery światowej Transmisje i retransmisje operowe w jakości HD, dla niejednego wielbiciela opery, stają się obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu. Już w najbliższy czwartek, 17 marca, kino zaprezentuje operę Giuseppe Verdiego – AIDA – śpiewaną po włosku z polskimi napisami. Jest to retransmisja spektaklu z Arena di Verona.

Premiery weekendu

Już od piątku, 18 marca, w CINEMA3D kolejne premiery filmowe. W kinie będzie można obejrzeć dramat „Powrót”, komedię z rodzicielskimi perypetiami w tle – „Tata kontra tata”, a także mocne kino akcji „Psy mafii”.

***

„Powrót” – Na ślub ojca, miejscowego bogacza, z o wiele młodszą kobietą, przyjeżdża Christian. Z czasem fakty, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego niespodziewanie wychodzą na jaw, a skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.

„Tata kontra tata” – Ojciec kontra ojczym – dwie różne osobowości, które rywalizują ze sobą o względy dzieci. Prześcigają się w pomysłach, aby zdobyć sympatię pociech. Pomysły są zaskakujące, a konsekwencje działań obu panów, aspirujących do roli rodzica, bywają dość komiczne.

„Psy mafii” to kino akcji. Wielowątkowa historia rozgrywająca się w skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii. Gangsterzy i powiązani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku.

Wielkanocne pokazy przedpremierowe

Już w poniedziałek Wielkanocny, 28 maraca, w CINEMA3D pokazy przedpremierowe wielkich, długo oczekiwanych hitów. Pierwszy z nich to „Kung Fu Panda 3” – animowany film o nowych przygodach pandy Po, mistrza wschodnich sztuk walki. Dwie wcześniejsze części serii okazały się wielkim przebojem kinowym, trzecia zapowiada się równie ciekawie.

kung-fu-panda_pokaz-przedpremiero

Drugim hitem proponowanym przez kino jest wielki pojedynek superbohaterów „Batman V Superman”. Rozgrywka bohaterów to jedno, a nowy wróg, który stawia ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, to drugie.

BATvSUP_851X315

Bilety na wszystkie wydarzenia i seanse dostępne są w kasach kin i na www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *