Acro Świdnica z medalem w Łańcucie

UKS Acro Club Świdnica działa dopiero od kilku tygodni, ale już może pochwalić się sporym sukcesem – w miniony weekend jego zawodniczki zajęły trzecie miejsce w X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Trampolinie.

Zawody zostały rozegrane w dniach 23-25 listopada w Łańcucie. Reprezentantki UKS Acro Club Świdnica Karolina Kozieł, Amelia Cieślak i Roksana Niedziałkowska zajęły trzecie miejsce w kategorii kobiet w przedziale wiekowym 13-19 lat. – Ten sukces nie byłby możliwy bez ogromnego wsparcia rodziców, zaangażowania trenerki Anny Kozieł i oczywiście bez pracy dziewcząt, które codziennie spędzają godziny na treningach i szlifowaniu formy. Gratuluję i życzę im kolejnych sukcesów – mówi Monika Krawczyk-Rudnicka, prezes UKS Acro Club Świdnica.

O randze zawodów Świadczy fakt, że wzięło w nim udział ponad 400 zawodników nie tylko z Polski, ale też z Niemiec, Ukrainy i Węgier. Organizatorami zmagań były Polski Związek Gimnastyczny, Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie oraz UKS „Akrobata” Łańcut.

1 thought on “Acro Świdnica z medalem w Łańcucie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *