520 porcji narkotyków w domu

amfa

amfaTrzy miesiące aresztu – to środek zapobiegawczy, jaki zastosował sąd wobec mężczyzny, zatrzymanego przez policjantów z powiatu wałbrzyskiego, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 520 porcji narkotyków. Teraz zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Trzy miesiące aresztu – to środek zapobiegawczy, jaki zastosował sąd wobec mężczyzny, zatrzymanego przez policjantów z powiatu wałbrzyskiego, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 520 porcji narkotyków. Teraz zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.gandzia

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Do zatrzymania doszło w jednym z prywatnych mieszkań na terenie miasta. Prowadzone przez policjantów działania ukierunkowane przeciwko przestępczości narkotykowej pozwoliły na wytypowanie osoby podejrzanej o przestępstwa narkotykowe, a następnie przeprowadzenie kontroli w jej miejscu zamieszkania. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się w stu procentach. W trakcie przeszukania jednego z pomieszczeń mieszkalnych policjanci ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Jak się okazało po sprawdzeniu przez specjalistów była to amfetamina i marihuana, z której po podziale można byłoby uzyskać ponad 520 porcji produktu gotowego do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *