Wygraj bilety na Maraton Grozy

Piątek 13-ego nie koniecznie musi być pechowy! Kino Cinema 3D w Świdnicy zaprasza wszystkich fanów filmów grozy na specjalny maraton filmowy właśnie w piątek 13 kwietnia o godzinie 22:00!

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów. Najbliższy to Straszny Piątek czyli maraton z horrorami. Podczas jednej nocy aż trzy propozycje w tym w specjalnym pokazie przedpremierowym „Ghostland”.

Filmy podczas maratonu Straszny Piątek:

Ghostland – Pascal Laugier, mistrz koszmaru i grozy, twórca legendarnego „Martyrs. Skazani na strach”, powraca z nowym horrorem! Zobacz GHOSTLAND podczas maratonu przedpremierowo. Premiera filmu w kinach od 4 maja!

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=muAIYXkLmb8

Następny jesteś ty – Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie, kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą.

Rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, wymieniany jako jeden z nowych klasyków gatunku film jest dziełem młodego utalentowanego reżysera Adama Wingarda. W rolach głównych występują: Sharni Vinson, Nicholas Tucci, Wendy Glenn, Sarah Myers i Amy Seimetz. Autorem scenariusza jest Simon Barrett.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=mSeQoCTCyBM

To przychodzi po zmroku – Wyobraź sobie koniec świata. A teraz wyobraź sobie coś znacznie gorszego…
Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia…

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=v2yVeEyPFfg


Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online na
www.cinema3d.pl
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać trzy pojedyncze wejściówki na Maraton Grozy w świdnickim Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego do Ciebie ma trafić bilet?

Prawidłową odpowiedź należy do środy 11.04 do godz. 18.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *