4 tys. zł strat

kolej

kolejDo 5 lat więzienia grozi zatrzymanym przez wałbrzyską policję dwóm mężczyznom, którzy dokonali kradzieży elektromagnesów torowych. Straty łącznie oszacowano na prawie 4 tysiące złotych.

Do 5 lat więzienia grozi zatrzymanym przez wałbrzyską policję dwóm mężczyznom, którzy dokonali kradzieży elektromagnesów torowych. Straty łącznie oszacowano na prawie 4 tysiące złotych.kolej

Policjanci z komisariatu pierwszego w Wałbrzychu zostali powiadomieni o kradzieży dwóch sztuk kompletnych elektromagnesów kolejowych na szkodę Polskich Kolei Państwowych na szlaku Wałbrzych Szczawienko -Wałbrzych Miasto.Wartość skradzionego mienia to prawie 4 tysiące złotych.

Chwilę po zgłoszeniu udali się by zatrzymać sprawców. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze w kilka minut zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 52 i 31 lat. Panowie od razu przyznali się do popełnionego przestępstwa. W wyjaśnieniach podali, że skradzione elektromagnesy mieli sprzedać na złom, a pieniądze przeznaczyć na swoje wydatki. Dziś grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

walbrzyski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *