24 sierpnia kolejny spacer po gminie

Mokrzeszów, Grodziszcze, Makowice, Boleścin – to te malownicze miejscowości znajdą się na szlaku spacerów z kijkami nordic walking po gminie Świdnica. Pierwsza wyprawa już w poniedziałek 24 sierpnia o godz. 18.00. Start – plac przy Szkole Podstawowej w Mokrzeszowie. Serdecznie zapraszamy!

Kolejne aktywne wieczory, kolejne kilometry po pięknych miejscowościach naszej gminy i kolejne spalone kalorie! Wszystko to już w drugiej połowie sierpnia!

Wszystkich chętnych zapraszamy: w poniedziałek (24.08.) – teren obok Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie, we wtorek (25.08.) – teren obok świetlicy w Grodziszczu, w środę (26.08.) – teren przed pałacem w Makowicach, w czwartek (27.08.) – boisko sportowe w Boleścinie. Spacery startują każdego dnia o godz.18:00.

Na zakończenie drugiej serii spotkań przewidziane jest na wspólne ognisko w Boleścinie! Pamiętajmy! Aktywnie spędzony czas nie jest czasem straconym!

Do wspólnego odkrywania malowniczych terenów gminy Świdnica zapraszają: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji wraz z Gminnym Ludowym Klubem Sportowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *