Co grają w kinie? (REPERTUAR 03.06 – 09.06)

Sprawdź jakie filmy można obejrzeć w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej. Prezentujemy repertuar od dzisiaj, 3 czerwca do 9 czerwca.

kochaj

WYDARZENIA SPECJALNE:

KINO NA SZPILKACH – 16.06.2016 godzina 18:00

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie na ostatnie już, przed dłuższą przerwą, spotkanie na „szpilkach”. Nie zabraknie licznych atrakcji, konkursów z nagrodami a wieczór zwieńczy pokaz komedii „Kochaj”.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

 

PREMIERY:

DZIEŃ BASTYLII – Premiera 3.06.2016r

Francja/USA; od 15 lat ; Thriller/Akcja  92 min

Kieszonkowiec Michael Mason kradnie torbę Zoe. Zabiera pieniądze i dokumenty, resztę wyrzuca do kosza na zatłoczonym przystanku paryskiego metra. Na drugim końcu miasta agent CIA Sean Briar próbuje odnaleźć się w biurowej rzeczywistości po powrocie z Iraku. Eksplozja na stacji metra prowadzi do kosza ze skradzioną torebką, a głównym podejrzanym staje się Michael. Agent CIA chce na własną rękę odnaleźć kieszonkowca, zanim zrobi to francuska policja. Szybko odkrywa jednak, że za atakami stoi ktoś inny. Zoe, Michael i Sean mają teraz jeden cel i 24 godziny na to, żeby znaleźć sprawców zamachów.

16:15  19:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOCHAJ – Premiera 3.06.2016r

Polska; od 12 lat ; Komedia romantyczna  90 min

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

13:00   15:00   18:15   20:15   21:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

ANGRY BIRDS 2D/3D

USA/Finlandia; b/o ; Animowany/Komedia/Przygodowy  97 min

Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy – temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek…

3D  12:15   15:45   18:00

2D  9:00   11:15   13:30   17:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

SUMMER CAMP

USA/Hiszpania; od 15 lat ; Horror  81 min

Troje wychowawców kolonijnych z USA przylatuje do Hiszpanii na obóz językowy. Zamiast spodziewanego wypoczynku i łatwych pieniędzy, czeka ich desperacka walka o przetrwanie. Wszystko przez zabójczy wirus, który zamienia ludzi w krwiożercze monstra. Kiedy choroba infekuje kolejne ofiary, a dawni przyjaciele robią wszystko, by wzajemnie rozerwać się na strzępy, przeżyć zdołają tylko nieliczni. Ci, którzy wykażą się odpowiednią siłą, przebiegłością i okrucieństwem przewyższającym nawet to, które cechuje stworzone przez wirus potwory.

22:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

JAK URATOWAĆ MAMĘ

Polska; b/o ; Animacja/Familijna  90 min

Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica… To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć legendarne Złote Krople, dzięki którym będą mogły spełnić swoje trzy życzenia – w tym to jedno najważniejsze: ratunek dla mamy.

9:00  11:00  14:15

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA: WYJŚCIE Z CIENIA  2D/3D

USA; od 7 lat ; Komedia/Akcja/Sci-Fi  99 min

Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.

2D 11:45   17:15

3D 9:45    20:00

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA  

USA; od 7 lat ; Familijny/Fantasy/Przygodowy  108 min

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

2D Dubbing  9:30  20:30

3D Dubbing    14:30

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

 

VOUCHERY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.

Voucher to idealny pomysł na:

* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.

Szczegółowe informacje na temat zakupu:

  • firmy i instytucje – mailowo bartoszzacharski@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
  • osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.

Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

  1. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *