13-letnia Paulina nie daje znaku życia

interiazaginiona

interiazaginionaNadal trwają poszukiwania 13-letniej Pauliny Szczygieł, która zaginęła w Rzeszowie. Dziewczynka ostatni raz była widziana w czwartek rano w szkole; jeszcze przed lekcjami opuściła budynek, ale nie wróciła do domu. Dotychczas nie natrafiono na jej ślad.

Nadal trwają poszukiwania 13-letniej Pauliny Szczygieł, która zaginęła w Rzeszowie. Dziewczynka ostatni raz była widziana w czwartek rano w szkole; jeszcze przed lekcjami opuściła budynek, ale nie wróciła do domu. Dotychczas nie natrafiono na jej ślad.interiazaginiona

Jak poinformował w sobotę rzecznik rzeszowskiej policji podkom. Adam Szeląg dotychczas sprawdzono zapisy z kamer monitoringów: miejskiego, szkolnego, galerii handlowych i dworcowego, ale nie natrafiono w nich na ślad zaginionej dziewczynki. Efektów nie przyniosło również sprawdzenie komputera Pauliny; żadna z jej koleżanek też nie wie, co mogło się stać z dziewczynką. W poszukiwania zaangażowanych jest kilkudziesięciu policjantów z komendy miejskiej i wojewódzkiej. W akcję włączyło się też stowarzyszenie Storat z psami.W dalszym ciągu sprawdzane są dworce kolejowe i autobusowe, strażacy przeszukiwali okolice Wisłoka. Poszukiwania prowadzono także w parkach, rezerwacie przyrody na Lisiej Górze, ogródkach działkowych.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *