10 osób zatrzymanych za bójkę w restauracji

zatrzymani

zatrzymaniDzierżoniów.1 stycznia w jednym z lokali gastronomicznych na terenie dzierżoniowskich osiedli doszło do bójki z udziałem 10 osób w wieku od 21 do 36 lat.

1 stycznia w jednym z lokali gastronomicznych na terenie dzierżoniowskich osiedli doszło do bójki z udziałem 10 osób w wieku od 21 do 36 lat.zatrzymani

Jak ustalili policjanci z Komendy Powiatowej w Dzierżoniowie w Nowy Rok około godziny 21.00 w lokalu spotkały się dwie grupy osób – jedna czteroosobowa mężczyzn i druga sześcioosobowa składająca się z pięciu mężczyzn i jednej kobiety. W pewnym momencie pomiędzy grupami doszło do nieporozumienia, które skończyło się wspólną bójką. W ruch poszły m.in. butelki i meble.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci niezwłocznie opanowali sytuację, nie dopuszczającej do dalszej bójki oraz zatrzymali wszystkich jej uczestników. W wyniku tego zajścia zniszczeniu uległ sprzęt restauracji: szyba, krzesła oraz świeczniki o łącznej wartości 1.000 zł. Uczestnicy doznali jedynie lekkich obrażeń ciała i nie była wymagana interwencja lekarska. Żadna postronna osoba nie doznała obrażeń.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty udziału w bójce, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat trzech. Policja sprawdza również czy podejrzani swoim zachowaniem nie wyczerpali znamion zniszczenia mienia, a wówczas kara może wzrosnąć nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

td-24.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *