1 maja Bieg Goplany!

Rusza organizowany przez Klub Biegacza Hermes „Świdnicki Turniej Biegowy”. W cyklu są trzy imprezy. Pierwsza – X Bieg Goplany już we wtorek, 1 maja. Na biegacza czeka trasa nad zalewem Witoszówka.

Start o godzinie 12.00. Trasa liczyć będzie 5,7 km. Na uczestników czeka urozmaicony profil (podbiegi, zbiegi), przebiegający w większości ciągami pieszo-rowerowymi o zróżnicowanym podłożu: ścieżki szutrowe, chodniki z betonu i kostki betonowej. Wpisowe – 20 złotych do 30 kwietnia lub 30 złotych w dniu imprezy w biurze zawodów (Bosmanat nad zalewem). Od godziny 11.50 do 13.00 na trasie biegu piesi i kierowcy muszą liczyć się z drobnymi utrudnieniami.

Kolejnymi imprezami z cyklu Świdnickiego Turnieju Biegowego 2018 będą V Cross Mokrzeszowski (12.05) i II Charytatywny Bieg Budzika (24.06). – Pakiet uprawniający do udziału w trzech biegach kosztuje 60 zł, można jednak też uczestniczyć w poszczególnych, pojedynczych imprezach. Na wszystkich biegach uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i posiłek regeneracyjny – informuje Anna Jaworska, wiceprezes Hermesa Świdnica.

Więcej informacji można znaleźć na facebookowej stronie KB Hermes Świdnica (www.facebook.com/HermesSwidnica).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *