„Żona do adopcji”. Wygraj bilety!

Świdnicki Ośrodek Kultury i Stacja Art Impresariat Artystyczny zapraszają na spektakl komediowy „Żona do adopcji”.

Wydarzenie zaplanowano na 5 maja na godz. 17.00 w sali teatralnej ŚOK. Bilety kosztują 60 złotych za miejsca na parterze i 55 złotych za miejsca na balkonie.
Jak czytamy w materiałach prasowych, w życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita.
Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie?
Trzeba to zobaczyć.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Żona do adopcji”. Co zrobić, aby wygrać wejściówkę? Wystarczy do 30 kwietnia odpowiedzieć na pytanie: kto wciela się w rolę głównego bohatera Adama? Na Wasze odpowiedzi czekamy pod mailem konkurs@swidnickie.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (do wiadomości redakcji).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *