Zniknęła matka Magdy

interiamatka

interiamatkaNie będę się zajmował sprawą zniknięcia matki małej Magdy. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. W czasie dzisiejszego badania Katarzyny wariografem miały paść kluczowe pytania – oświadczył Krzysztof Rutkowski. Badająca sprawę zniknięcia kobiety policja przesłała do mediów specjalny komunikat o poszukiwaniach.

Nie będę się zajmował sprawą zniknięcia matki małej Magdy. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. W czasie dzisiejszego badania Katarzyny wariografem miały paść kluczowe pytania – oświadczył Krzysztof Rutkowski. Badająca sprawę zniknięcia kobiety policja przesłała do mediów specjalny komunikat o poszukiwaniach.interiamatka

Podczas briefingu prasowego Rutkowski podał pytania, na które miała odpowiedzieć matka małej Magdy.- Czy celowo spowodowała śmierć córki? Czy w ukryciu ciała dziecka pomagała jakaś osoba? Czy córka zmarła w innym dniu niż zgłoszono porwanie – wyliczał detektyw.- Oczywiście Katarzyna jest osobą wolną i może przebywać tam, gdzie chce – oświadczył. Odniósł się w ten sposób do dzisiejszego zniknięcia kobiety. Wiadomo, że kobieta zostawiła dwa listy pożegnalne. W ich treści nie było zawartych myśli samobójczych – oświadczył Rutkowski dziennikarzom.

INTERIA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *