Znamy wyniki konkursu!

Konkurs „Zdjęcie z wakacji 2016” został rozstrzygnięty. Łącznie przyjęliśmy sześćdziesiąt trzy zgłoszenia z pięknymi zdjęciami nie tylko z różnych zakątków Polski, ale i spoza granic naszego kraju. Które zwyciężyło w głosowaniu Czytelników, a które na naszym fanpagu? Zobaczcie sami!

Wybór był ogromny i na pewno trudny. Jednak większością głosów zdecydowaliście, że to zdjęcie „Malowniczy zachód słońca”, którego autorem jest Angelika Pieńkos, zostało tym najlepszym. Gratulujemy i życzymy udanej wycieczki ze świdnickim biurem podróży x-wakacje.

Angelika Pieńkos - Malowniczy zachód słońca

 

Natomiast w głosowaniu na naszym fanpagu ws-24.pl zwyciężyła Alicja Urbanik ze zdjęciem „Polska jest piękna”, a nagrodą-niespodzianką jest bon do salonów jubilerskich Wielgus.

Alicja Urbanik - Polska jest piękna

 

Konkurencja była zacięta i niewiele mniej głosów od Czytelników otrzymało zdjęcie Aleksandry Świgost pn. „Do lata piechotą będę szła”. W ramach nagrody-pocieszenia z przyjemnością wręczymy podwójne zaproszenie do Kopalni Złota w Złotym Stoku oraz podwójny bilet do kina Cinema 3D w Świdnicy.

Aleksandra Świgost - Do lata piechotą będę szła

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych zdjęć przedstawiających szczęśliwe chwile, a zwycięzców oraz kilkoro wylosowanych głosujących zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (al. Niepodległości 3/5, Świdnica).

NAGRODA GŁÓWNA: Angelika Pieńkos – „Malowniczy zachód słońca”

NAGRODA INTERNAUTÓW: Alicja Urbanik – „Polska jest piękna”

NAGRODA POCIESZENIA: Aleksandra Świgost – „Do lata piechotą będę szła”

NAGRODY DLA CZYTELNIKÓW: podwójne zaproszenia do Kopalni Złota w Złotym Stoku otrzymują: Ewa Guzy, Małgorzata Wiśniewska, Marta Madziara, Zofia Pawlak, Janina Tokarz, Alina Murzyn, Ryszard Madej, Eugeniusz Kalinowski, Zbigniew Targosz. Podwójne bilety do kina Cinema 3D wygrywają: Wioletta Brzozowska, Irena Krzysztofik. Podwójne zaproszenia do McDonald’s w Świdnicy otrzymują: Genowefa Piętka, Joanna Janowicz, Paweł Janiszewski.

 

WKRÓTCE KOLEJNY KONKURS, TYM RAZEM DLA WSZYSTKICH GIMNAZJALISTÓW!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *