Aktualności, Konkursy, Polecamy

Znamy wyniki konkursu!

Konkurs „Zdjęcie z wakacji 2016” został rozstrzygnięty. Łącznie przyjęliśmy sześćdziesiąt trzy zgłoszenia z pięknymi zdjęciami nie tylko z różnych zakątków Polski, ale i spoza granic naszego kraju. Które zwyciężyło w głosowaniu Czytelników, a które na naszym fanpagu? Zobaczcie sami!

Wybór był ogromny i na pewno trudny. Jednak większością głosów zdecydowaliście, że to zdjęcie „Malowniczy zachód słońca”, którego autorem jest Angelika Pieńkos, zostało tym najlepszym. Gratulujemy i życzymy udanej wycieczki ze świdnickim biurem podróży x-wakacje.

Angelika Pieńkos - Malowniczy zachód słońca

 

Natomiast w głosowaniu na naszym fanpagu ws-24.pl zwyciężyła Alicja Urbanik ze zdjęciem „Polska jest piękna”, a nagrodą-niespodzianką jest bon do salonów jubilerskich Wielgus.

Alicja Urbanik - Polska jest piękna

 

Konkurencja była zacięta i niewiele mniej głosów od Czytelników otrzymało zdjęcie Aleksandry Świgost pn. „Do lata piechotą będę szła”. W ramach nagrody-pocieszenia z przyjemnością wręczymy podwójne zaproszenie do Kopalni Złota w Złotym Stoku oraz podwójny bilet do kina Cinema 3D w Świdnicy.

Aleksandra Świgost - Do lata piechotą będę szła

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych zdjęć przedstawiających szczęśliwe chwile, a zwycięzców oraz kilkoro wylosowanych głosujących zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (al. Niepodległości 3/5, Świdnica).

NAGRODA GŁÓWNA: Angelika Pieńkos – „Malowniczy zachód słońca”

NAGRODA INTERNAUTÓW: Alicja Urbanik – „Polska jest piękna”

NAGRODA POCIESZENIA: Aleksandra Świgost – „Do lata piechotą będę szła”

NAGRODY DLA CZYTELNIKÓW: podwójne zaproszenia do Kopalni Złota w Złotym Stoku otrzymują: Ewa Guzy, Małgorzata Wiśniewska, Marta Madziara, Zofia Pawlak, Janina Tokarz, Alina Murzyn, Ryszard Madej, Eugeniusz Kalinowski, Zbigniew Targosz. Podwójne bilety do kina Cinema 3D wygrywają: Wioletta Brzozowska, Irena Krzysztofik. Podwójne zaproszenia do McDonald’s w Świdnicy otrzymują: Genowefa Piętka, Joanna Janowicz, Paweł Janiszewski.

 

WKRÓTCE KOLEJNY KONKURS, TYM RAZEM DLA WSZYSTKICH GIMNAZJALISTÓW!

19 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *