Znamy finalistów Truskawki! (VIDEO)

comin

cominZnamy finalistów Przeglądu Muzycznego „Truskawka 2015”. Jury zdecydowało, że o główną nagrodę podczas koncertu plenerowego w lipcu powalczą zespoły Endline, Comin, Angry Again, The Inżyniers i Kwestia Czasu.

Znamy finalistów Przeglądu Muzycznego „Truskawka 2015”. Jury zdecydowało, że o główną nagrodę podczas koncertu plenerowego w lipcu powalczą zespoły Endline, Comin, Angry Again, The Inżyniers i Kwestia Czasu.

Trzeci i ostatni koncert eliminacyjny przeglądu Truskawka odbył się wczoraj w świdnickim Klubie Bolko. Na scenie wystąpiły zespoły: Third Eye ze Świdnicy, Plethora ze Świdnicy i Comin z Wałbrzycha.

Materiał video z wczorajszego koncertu:

{youtube}vv7Eh3QYAGc{/youtube}

Zespoły eliminacyjne oceniało jury w składzie: Krzysztof Kołodziejczyk, Krzysztof Kowalewski, Piotr Krakowski i Paweł Zając. Przypomnijmy, przesłuchania trwały od 28 marca. Wtedy też gościnnie wystąpił zespół Lipali, który zaserwował świdnickiej publiczności kawał dobrego mocnego grania. W sumie w ramach 3 koncertów eliminacyjnych zaprezentowało się 8 zespołów konkursowych.

Finał Przeglądu Muzycznego „Truskawka 2015” odbędzie się w lipcu. Miejsce wydarzenia jest w trakcie ustalania. Wydarzenie odbywające się przez kilka lat na terenie Parku Centralnego zawsze przyciągało wielu fanów rockowego brzmienia.

(BFG), video Mariusz Ordyniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *